B.O.K "Jeśli da się ten świat choć trochę zmienić to warto próbować" - videowywiad

Z reprezentacją B.O.K spotkaliśmy się tuż po premierze nowego albumu "Labirynt Babel", który nieoczekiwanie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLiS. Z raperem składu - Biszem, rozmawiałem kilkukrotnie w skrajnie różnych okolicznościach - po wydaniu "W Stronę Zmiany", które niesłusznie przeszło bokiem, ale też przed koncertem na głównej scenie Hip Hop Kempu. Ewolucja MC i całego składu jest imponująca - co myślą o niej członkowie grupy?

To jeden z tematów, które poruszyliśmy w rozmowie, z której możecie dowiedzieć się też czemu Bisza tak długo nie było na scenie, jakie tajemnice kryje w sobie studio Oera, jak grać zespołowo przy tak szerokim składzie i nie tylko. Gdyby nie drobne problemy techniczne rozmawialibyśmy tak pewnie do nocy, ale będzie jeszcze okazja... Pewnie znowu w zupełnie nowych okolicznościach? Zapraszamy na videowywiad z B.O.K.

Rozmawiał: Daniel Wardziński

Zdjęcia/Montaż: Jakub Goliński

reklama
nero

Świetny wywiad. Wykorzystani czterej członkowie zespołu, a nie tylko raper, pytania z sensem, prowadzący nie zamula (Natali jakiś taki flegmatyczny jest). Wideo pocięte - super. Jak czasami widać jak w wideowywiadach siedzą i pierdolą o niczym, byle tylko utrzymać one shot to nie chce się oglądać do końca. Dodatkowo pocisk po (bardzo słabej wg mnie) recenzji na własnym portalu. Oby takich więcej!

Asiek
Dobry, ciekawy wywiad. :) I dobrze wiedzieć, czym się chłopaki kierowali i co chcieli przekazać, oraz porównać do tego własne odczucia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>