Flatbush Zombies & The Underachievers zagrają w Polsce!

wydarzenie
dodano: 2014-11-07 13:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Miejsce: 

Proxima, Żwirki i Wigury 99, Warszawa

Data: 

2015-03-31 19:00

Agencja Go Ahead ma przyjemność ogłosić, że podczas wspólnej europejskiej trasy, na jedynym koncercie w Polsce, wystąpią The Underachievers i Flatbush Zombies! Wschodzące gwiazdy nowojorskiej sceny rapowej zagrają 31 marca w warszawskim klubie Proxima. Trasa promuje najnowszy, wspólny projekt obu grup, zatytułowany „Clockwork Indigo”.

Flatbush Zombies to trio, które od 2010 roku tworzą Meeky Darko, Zombie Juice i Erick Arc Elliot. Pochodzą z dzielnicy Flatbush na Brooklynie. Popularność i adorację ze strony hiphopowego środowiska zapewnił im klip do numeru „Thug Waffle”. Bez wsparcia żadnej z wytwórni w 2012 roku grupa wydała swój debiutancki mixtape pt. „D.R.U.G.S”, co w rozwinięciu oznacza nic innego jak „Death and Reincarnation Under God's Supervision” i stanowi motto zespołu. Dziś mają na koncie dwa mixtape'y, jedno EP i współpracę z takimi raperami jak ASAP Rocky, Action Bronson czy Danny Brown. W tym czasie trio zdążyło również wystąpić na festiwalach Coachella, SXSW i Roskilde.

The Underachievers to również grupa pochodząca z Brooklynu. Protegowani Flying Lotusa, już pierwszy oficjalny materiał wydali nakładem wytwórni Brainfeeder Records. Ich muzyka to psychodeliczny hip-hop, w równym stopniu czerpiący z dorobku sceny NY jak i nowoczesnych brzmień, bliższych eksperymentatorom z Los Angeles. Kwintesencją stylu The Underachievers jest singiel „Herb Shuttles”. Bardzo klimatyczny klip do tego numeru liczy sobie już ponad 8 milionów wyświetleń. Do tej pory ich dyskografia zawiera dwa mixtape'y („Indigoism” i „Lords Of Flatbush”) i jeden album długogrający „Cellar Door: Terminus Ut Exordium”, wydany w kwietniu 2014r.

Flatbush Zombies i The Underachievers, obok kolektywu Pro Era, zaliczani są do nowej fali nowojorskiego hip-hopu, przywracającej dawny blask scenie wschodniego wybrzeża. Ukoronowaniem współpracy obu grup jest wydana w październiku EP'ka „Clockwork Indigo”. Materiał ten składy będą promować podczas europejskiej trasy wiosną 2015 roku!

Tecca
Flatbush represent! Proxima lubi flatbush. ;d
!!
O KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pszekot
o chuj w dupe musze tam byc ! ;d
@lord_flvckooo
SHIEEET jade opór !
fbzxund
SZTOS JAK CHUJ, NAJLEPSZA INFORMACJA TEGO ROKU!
Tecca
Ex aequo z Joey'em ^^

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>