Wujek Samo Zło & Filip Samo Siejka "Wszystko Gra" - premiera, odsłuch całości

Szesnaście lat na scenie, niezliczona ilość projektów i pojedynków freestyle'owych oraz setki przeprowadzonych wywiadów i oto jest: pierwsze rap-solo Wujka Samo Zło. „Wszystko gra” to 12 kawałków będących efektem współpracy z producentem Filipem Siejką. - Ja potrafię zagwizdać melodie, a on potrafi zagrać na klawiszach, na skrzypcach, czy innym instrumencie, ugadała nam się fajna współpraca, myślę, że płyta jest bardzo fajna muzycznie – mówi WSZ. Już dzisiaj ogólnokrajowa premiera krążka, który ukazuje się nakładem Pro Rec. Na oficjalnym kanale wytwórni można sprawdzić wszystkie utwory z płyty.

- Praca nad albumem trwała praktycznie dwa lata, ostatnio dogrywaliśmy zwrotkę, która była odpowiedzią na #Hot16Challenge. Moim faworytem jest chyba kawałek ze Skorupem – dodaje Wujek Samo Zło. Raper do współpracy zaprosił również Jokę, Andzię i Romana. Na płycie będzie można usłyszeć także saksofonistę, co ciekawe w kawałkach nie znajdziemy żadnego przekleństwa.

Pierwszą zapowiedzią albumu był klip do utworu „Ochotnik”. WSZ wypuścił również drugi teledysk - do singla „Western” ft. Joka z Kalibra 44, który łączy rap z bluesem i country.

Zamów album:
http://rapstore.pl/wujek-samo-zlo

Tracklista:

1. Intro rap to...
2. Podróże do nikąd ft. Skorup
3. Lubię rapować
4. Ochotnik
5. W twojej głowie
6. Western ft. Joka
7. Prawda jest w gwiazdach ft. Andzia
8. Kolejny wątek
9. Kiedy się zacznie
10. Kto ile warty ft. Roman
11. Śmiech i myślenie
12. Cecylia

michał_1
Spoko Wujek, w końcu się udało ;), pokażesz dzieciom album, spuściznę po sobie. Oldskulowa nawijka, fajnie się słucha, jakaś odskocznia od hashtagów i swagów. Pozytywny rap, "lubię rapować z przymrużeniem oka" ;). Nie jeden młody w tym wieku chciałby nagrać płytę, zajawka na całe życie. Pozdro!
przyczajony
Wsz zawsze na propsie :>

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>