B.O.K. "Labirynt Babel"

dodano: 2014-10-05 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2014-10-31

"Cała sztuka polega na przeładowaniu świadomości do tego stopnia, by nie miała ona szans zweryfikować tego, co chcemy przekazać i zainstalować w podświadomości odbiorcy." - To cytat z podręcznika pisania perswazyjnych tekstów, według którego w znacznej mierze postępuje dzisiejsza medialna rzeczywistość. W kontrze do takiego podejścia, a zarazem wykorzystując jego formę po to by ją obnażyć, nowa płyta B.O.K serwuje zmasowany polifoniczny atak na świadomość słuchacza, mający rozbić utartą i bezrefleksyjną formułę odbiorczą. Współczesny świat informacyjnego szumu wymaga podstawowej kompetencji - umiejętności świadomego wyboru i interpretacji; najnowszy materiał BOKów to labirynt zuchwałych wiadomości, prowokacji, ważnych treści i fałszywych tropów, który od każdego żąda wysiłku znalezienia w nim własnej drogi. Autorzy błądzą w tym labiryncie tak samo jak słuchacz, mimo wszystko z cieniem nadziei, że w tunelu możliwe jest jeszcze jakieś światło.

B.O.K w składzie: Bisz - teksty, rap; Oer - produkcja muzyczna; Kay - wokal, klawisze; DjPaulo - gramofony; Bartyna - gitara; Syluch - skrzypce; Bromba - gitara basowa; Pestka - perkusja.

Mix/Mastering: OER Wokale oraz instrumenty nagrano w 21 Music Studio www.21musicstudio.eu; Grafiki Poligrafi: Andrzej Olczyk www.aolczyk.pl; Wsparcie projektu: ELADE Street Wear www.elade.pl; Od Lat Robimy Swoje Na BOK,u www.pchamytensyf.pl

Tracklista:

00. Narrenturum
01. Legion Głosów
02. Mindfuck
03. Babel
04. Flaki
05. Podróż
06. Widziałem
07. Jurodiwy
08. Opowiedz Mi O Swoich Planach
09. Nic Przez C Z Kreską
10. Prometeusz
11. Deus Ex Machina
12. Miecz Czy Bicz
13. Pielgrzym
14. Brzytwa Ockhama

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>