Silesia Hip-Hop Festival w Gliwicach

dodano: 2014-09-02 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Miejsce: 

Stara Fabryka Drutu, ul. Dubois 22, Gliwice

Data: 

2014-09-06 19:00 to 2014-09-07 16:00

Kali i Paluch, Bob One i Bas Tajpan, Skorup i DJ Hopbeat, PHFNG czy Zeus – to tylko część artystów, którzy już w sobotę 6.09. pojawią się w Gliwicach. Wszystko w ramach Silesia Hip-Hop Festivalu. Na 7.09. zaplanowano też bezpłatne warsztaty beat boxu, break dance'u i DJ-ingu.

Już w sobotę 6 września, o godz. 19 w Gliwicach rusza Silesia Hip-Hop Festival. Na scenie Starej Fabryki Drutu wystąpią reprezentanci Śląska i Zagłębia. Obok nich zobaczymy również kilku czołowych zawodników polskiej sceny rapowej. W sobotnim line-upie znaleźli się bowiem: Bob One & Bas Tajpan, Kali, Paluch, Zeus, Skorup, PHFNG, Kamel, Styl V.I.P., Taps, DJ Totenton, DJ Hopbeat i – w roli prowadzącego – DJ Roka. Trzech ostatnich w niedzielę, 7 września, wcieli się w rolę nauczycieli DJ-ingu. Tego samego dnia bezpłatne warsztaty beat boxu proponuje Minix. Na break dance zaprasza za to Jeziorskiee.  

Jednego dnia, w jednym miejscu zgromadzimy najlepszych artystów polskiej sceny hip-hopowej. I to w miejscu nie byle jakim, bo Stara Fabryka Drutu tworzy klimat naprawdę niepowtarzalny. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że w kolejny weekend czeka nas jedno z najlepszych wydarzeń na festiwalowej mapie Polski – komentuje Marcin Kalinowski, jeden z organizatorów imprezy.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu imprezy do nabycia w następujących gliwickich punktach: w Salonie Wydawniczym Czas przy ul. Zwycięstwa 1, w Brick City Hip-Hop przy ul. Dworcowej 50 oraz w Ganja Mafia Shopie przy ul. Barlickiego 15.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/571773606275936/?fref=ts). Partnerem festiwalu jest wydawnictwo muzyczne MaxFloRec, które pojawi się na terenie imprezy ze stoiskiem MaxFloSklepu (http://sklep.maxflo.pl). Przy okazji koncertów będzie więc można zaopatrzyć się w płyty występujących artystów, związane z nimi bluzy, T-shirty, bandany i muzyczne gadżety.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>