Wiz Khalifa "28 Grams" - nadchodzi mixtape!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wiz Khalifa zapowiadał już, że z premierą swojej nowej płyty "Blacc Hollywood" ma nadzieję zdążyć przed wakacjami, teraz okazuje się, że wcześniej czeka nas jeszcze jeden projekt od rapera z Pittsburgha! Tradycyjnie będzie to mixtape podkręcający klimat przed albumem.

Zgodnie z tym, co powiedział MTV News Wiz - "28 Grams" ukaże się już bardzo niedługo i będzie nie tylko smaczkiem, a raczej ma za zadanie "rozpędzić pociąg". Czekamy więc, szczególnie że mixtape'y Wiza to wydawnictwa, które niejednokrotnie przewyższają poziomem późniejsze "główne" projekty.

hmnhm
ZEBY TO NIE BŁ DRUGI ONIFC NIE BYŁA TO ZŁA PŁYTKA BO BENGRY BYŁY I W OGÓLE ALE WIZ SIE SKONCZYŁ TAK SONDZEM JA. A W Y CO SADZICIE ?
Ogrodnik
A co my sadzimy? Sadzimy, palimy i legalizujemy!
yooo
Niestety, ale będzie to trapowe gówno pokroju gucci mane, migosa i innych. Ostatnio Wiz w tym gustuje. W sumie to może dobrze, bo na płytę da normalne tracki, a na ten mixtape te trapowe kawałki.
Nygga69
Ostatnio Wiz nawet rapu nie robi te całe "we dem boyz" nie przypomina zbytnio rapu. Boje się że ten nowy album dupy nie urwie, tym bardziej ze zawsze lubiłem wiza.
kalafior
ale pierdolicie. obydwa wydawnictwa będą mialy swoje mocne strony. bedzie sztosik

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>