28 Grams

28 Grams

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Mimo że jesteśmy już po premierze "Blacc Hollywood" Wiz postanowił nakręcić klip promujący "28 Grams". Choć chyba słowa "nakręcić, "klip" oraz "promujący" są tu sporym nadużyciem, bo to raczej antybudżetowy przykład radzenia sobie z nudą, podobny jak najświeższa purpurowa fryzura. W każdym razie - przed państwem James Bong, w służbie Jej Zjaranej Mości.

dodano: 2014-05-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj informowaliśmy Was o aresztowaniu Wiza (oczywiście za posiadanie marihuany) i związanym z tym opóźnieniu premiery "28 Grams". Jednak długo nie trzeba było czekać - Khalifa wyszedł na wolność a mixtape zapowiadający nadchodzący album "Blacc Hollywood" jest już dostępny!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-25 22:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 9)

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Wiz Khalifa tradycyjnie nadchodzący album chce poprzedzić wydaniem darmowego mixtape'u. Wszyscy pamiętamy słynną i bardzo dobrze odbieraną przez słuchaczy serię "Cabin Fever" i tym razem takowym materiałem miało być "28 Grams". Teraz dostaliśmy pierwszy utwór pt. "The Rain". Niestety premiera mixtape'u zostanie przesunięta z powodu aresztowania Wiza przez teksańską policję za nic innego, jak oczywiście posiadanie marihuany...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wiz Khalifa zapowiadał już, że z premierą swojej nowej płyty "Blacc Hollywood" ma nadzieję zdążyć przed wakacjami, teraz okazuje się, że wcześniej czeka nas jeszcze jeden projekt od rapera z Pittsburgha! Tradycyjnie będzie to mixtape podkręcający klimat przed albumem.