French Montana producentem wykonawczym płyty Diddy'ego?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-10 13:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Nie ukrywam, że zaskakujące to info, i patrząc na doświadczenie, dorobek i wcześniejsze działania. Diddy znany jest z tego, że rapowo można mu sporo zarzucić, ale w kwestii produkcyjnej, biznesowej i pochodnych ma nosa jak mało kto - co przywoływane jest zawsze choćby przy okazji wspomnień o Notoriousie B.I.G. Tymczasem przy okazji prac nad nowym, pierwszym od czterech lat albumem Seana Combsa otrzymujemy video ze studia, przy którym znaleźć można informację o tym, że "executive producerem" będzie French Montana!

"Studiovibe executive producing my brother new album @iamdiddy #mmm get ready#getready" - napisał Montana na Instagramie.

Nie zdziwię się, gdy okaże się, że to prowokacja, ale z drugiej strony - French również udowodnił w ostatnich latach, że ma nosa do tego, jak mocno zaznaczyć swoją obecność a promocyjna burza rozpętana wokół "Excuse My French" mogła robić wrażenie. Krótkie video ze studia znajdziecie tutaj, poniżej za to ostatni numer tej dwójki, z mixtape'u "Coke Boys 4".

French Montana - Worst Nightmare (CDQ) ft. Diddy (Coke Boys 4)

 

reklama
Anonim
"co wspominane jest zawsze choćby przy okazji wspomnień" - nie wspominałbym o tym gdyby nie to że wspomniany Biggie to moje wspomnienia z początkami z rapem.
phinance
diddy najwiekszy lizodup w rap grze , gdyby nie BIGGY to by tego pajaca nawet nie bylo , wielki kurwa hypeman co nagrywa kawalki z pizdy dla pizd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>