Diddy formuje Dream Team!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2010-06-20 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Sean Combs, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w grze, nie dalej jak miesiąc temu publicznie (czyli przez Twittera) ogłosił, że formuje supergrupę pierwotnie ochrzczoną jako The Supreme Team. Jak się okazuje nazwa ta jest już zarejestrowana przez RIAA i nazwa musi zostać zmieniona.

Nową nazwą jest The Dream Team. Kto ma wejść w skład tej drużyny marzeń?

Pewnie część z was już zdążyła natknąć się na te informacje, ale dla wszystkich, którzy jeszcze nie słyszeli... Mają to być sam Diddy, Rick Ross, Busta Rhymes, DJ Khaled i nowa twarz w Bad Boy czyli Red Cafe. Nieoficjalnie mówi się też o wkładzie Fabolousa, ale informacje te póki co nie zostały potwierdzone. Nic nie wiadomo na temat potencjalnej daty wydania oraz labelu, który miałby się tym zająć.


Tagi: 

reklama
Pi Dyddol
Dream Team w c**j, pomijając Bustę to same łochy :)
Boss
hehe dokladnie zgadzam sie z toba, office ricky, dj khaled ktory reklamuje mcdonalda heh :D i tylko busta daje rade ale tego red cafe nie kojarze
Patryk
Hehe Diddy ogarnął gości udzielających się na płytach Khaleda i nadał im nazwę;) A więc nowe hasło wykrzykiwane przez Khaled'a na płycie będzie brzmiało tak: " We Are Dream Team":D W sumie to może być cieekawe;)
TheTruth
pff Diddy po ostatnich wyczynach z autotunem to nie wiem czy jeszcze pamięta jak się rapuje, oficer Ricky aka Hipopotamus Hustler lepiej by sprawdził czy żaden więzień nie ucieka na jego zmianie, Busta oczywiście trzyma poziom, Red Cafe spoko, ale DJ Khaled WTF? co on tam będzie robił, on nawet na swoich płytach nie produkuje kawałków, rapować niech lepiej nie zaczyna:P będzie darł japę i tyle. spodziewałem się więcej po nazwie Dream Team.. to są razcej bench players, a Khaled jako podający ręczniki i gatorade'a.
x
Jak to ma byc drim tim to ja jestem św. mikołaj tylko jak mogli Busta & Red Cafe dać się w to wciągnąć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>