ŻYWYRAP! 2 - finał za nami - TMS zwycięzcą

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-23 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 10)

Kolejna edycja programu Żywyrap! za nami. Co prawda "dwójka" nie wywołała chyba aż takiego szumu jak pierwsza część (w której mogliśmy usłyszeć m.in. Araba, CentrumStronę i Cywila), jednak odkryła nieznane większości ksywki i przybliżyła nam ich rap. Zwycięzcą show został TMS z Przasnysza, który dzięki wygranej dostanie szansę nagrania albumu w Hemp Records oraz udziału w klipie z Peją i Jeru the Damaja.

TMS po finale:

"Jestem szczęśliwy, że miałem szansę wziąć udział w tak zajebistej inicjatywie, jak ŻywyRap! Mogłem się zmierzyć z wieloma naprawdę dobrymi zawodnikami - mogliśmy się od siebie uczyć. Warto było przyjść do tego programu choćby po to, by posłuchać konstruktywnej krytyki ze strony  jurorów, którzy na scenie nie są od wczoraj. Czy było ciężko? Nie czułem tego w ten sposób; czułem, że muszę dać z siebie wszystko w każdym kolejnym etapie. I po prostu to robiłem"

Finał:

ŻYWYRAP! 2 - Finał

 
.
trochę skurwiele z Was, że napisaliście w tytule posta kto wygrał, zamiast napisać, że znacie zwycięzcę i w rozwinięciu byście napisali. niektórzy woleli by się dowiedzieć z odcinka kto wygrał, dzięki. yebać.
Heh
Od dawna wiadomym było, kto wygrał Żywyrap 2 (zanim jeszcze na YT został wyeliminowany finałowy odcinek), więc plucie jadem z Twojej strony jest conajmniej nie na miejscu.
.
tak, skutecznie omijałem te informacje. to nie jad, to poczucie smutku i zawiedzenia się na nich.
..
PS jakoś przeżyję.
elo
mógłby mi ktoś przetłumaczyc co mowi chociaz w niektorych wypowiedziach damaja
.
ema jestem bambusem, jebac polakow
wz
dobry chociaz ? bo nie chce mi sie nawet sprawdzac
Wojciech
Zgadzam się - ja też nie wiedziałem jeszcze kto wygrał, ale portale nakurwiają ksywkę już w tytule. To nie nazywa się SPOILER? Poza tym, JTS lepszy. Typka można sprawdzić.
Andrzejek
Mikser najlepszy w całym ŻywymRapie
Yapex
Mikser rządzi!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>