Diset "High Definition 2: Victoria i Pokój" - premiera i odsłuch

Aptaun Records ma przyjemność poinformować, iż w dniu dzisiejszym swą premierę ma album Diseta, triumfatora (wspólnie z Żytem Tosterem) I edycji Aptaun Support. „High Definition 2:ViP”, który został wydany w nakładzie 750 egzemplarzy dostępnych jedynie w AptaunSklepie cieszył się dużą popularnością i znalazł nabywców w ciągu niespełna 2 tygodni trwania przedsprzedaży. Dziś płyta w wersji fizycznej jest już niedostępna, lecz w dniu premiery udostępniamy jej darmowy odsłuch za pośrednictwem AptaunTV. Małym pocieszeniem dla wszystkich, którzy nie załapali się na „fizyka” niech będzie fakt, iż tuż po weekendzie cały album zostanie udostępniony do pobrania w najlepszej jakości. Niebawem też otrzymamy pierwszy klip promujący to wydawnictwo oraz co najmniej jedną niespodziankę. Tymczasem zapraszam do zapoznania się odsłuchem w rozwinięciu.

"High Definition 2: Victoria i Pokój" to drugi solowy album lubelskiego rapera Diseta. AS Aptaunu zadbał o każdy najmniejszy szczegół, niepodzielnie rządząc na swoim kolejnym wydawnictwie - jest zarówno producentem wykonawczym, twórcą linii melodycznych, jak i autorem tekstów, które wykonują utalentowani wokaliści i wokalistka. Warstwa producencka, za którą odpowiadają doskonali i niejednokrotnie uznani już na scenie producenci, godzi dwa światy - wyznawców klasycznie skrojonych bitów oraz entuzjastów nowoczesnych kompozycji z dawką elektroniki, szukających w polskim rapie innowacji, świeżości, rozbudowanych aranżacji czy po prostu dobrze skomponowanej melodii. Jeden z producentów albumu - młody chełmski AS Aptaunu - Nerwus dopełnia całość szlifem swojego niepowtarzalnego brzmienia będąc drugim producentem wykonawczym albumu. Znakomici goście z czołówki "legalnej sceny", których zwrotki znalazły się na płycie, udzielają się w myśl zasady "kto stoi w miejscu, ten się cofa", serwując słuchaczom dojrzałe, świetnie zarapowane zwrotki, a lubelski raper nie ustępuje im kroku - idzie wprost po zwycięstwo, zostawiając nijakie materiały z etykietką "polski, bezpłciowy rap od linijki" w tyle.

Tagi: 

Reno
Komentarz został usunięty przez moderatora.
...
I jak wam Natalii i reszta popków nie wstyd, że kogoś takiego nie ma w waszych elitarnych szeregach !?!?!?! Lepszy Bonez w lesie niż Diset na Everestcie
gonzo
zdecydowanie popieram przedmowce. jak mogliscie wziac kur.wa gonix czy boneza mając w opcjach typa który brzmi naprawde swiezo
Mateusz Natali

A ja przypominam, że Bonez wygrał w głosowaniu CZYTELNIKÓW, my jedynie zakwalifikowaliśmy go do II etapu konkursu, głosować mógł każdy przez tydzień więc dziwią mnie te narzekania teraz po fakcie kogo to 'my wybraliśmy' :)

ASDASDASD
ale mozna sfałszowac glosy i bylo by dobrze XD , bonez to zwykly przeciętniak

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>