Diset "Bill Hicks" (prod. Nerwus) - kolejny singiel

dodano: 2013-11-29 22:05 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

"Bill Hicks" to drugi singiel promujący nadchodzący album Diseta "High Definition 2: Victoria i Pokój". Za produkcję i kreację specyficznego brzmienia odpowiada Nerwus. W surowym i twardym, ale niepozbawionym dobrze skrojonej kompozycji muzycznej utworze wykorzystano fragmenty występu amerykańskiego komika Billa Hicks'a, do którego postaci luźno nawiązuje treść, jaką przekazuje Diset.

Czego należy się spodziewać po płycie?

""High Definition 2: Victoria i Pokój" (preorder) to drugi solowy album lubelskiego rapera. AS Aptaunu zadbał o każdy najmniejszy szczegół, niepodzielnie rządząc na swoim kolejnym wydawnictwie - jest zarówno producentem wykonawczym, twórcą linii melodycznych, jak i autorem tekstów, które wykonują utalentowani wokaliści i wokalistka. Warstwa producencka, za którą odpowiadają doskonali i niejednokrotnie uznani już na scenie producenci, godzi dwa światy -- wyznawców klasycznie skrojonych bitów oraz entuzjastów nowoczesnych kompozycji z dawką elektroniki, szukających w polskim rapie innowacji, świeżości, rozbudowanych aranżacji czy po prostu dobrze skomponowanej melodii. Jeden z producentów albumu - młody chełmski AS Aptaunu - Nerwus dopełnia całość szlifem swojego niepowtarzalnego brzmienia będąc drugim producentem wykonawczym albumu. Znakomici goście z czołówki "legalnej sceny", których zwrotki znalazły się na płycie, udzielają się w myśl zasady "kto stoi w miejscu, ten się cofa", serwując słuchaczom dojrzałe, świetnie zarapowane zwrotki, a lubelski raper nie ustępuje im kroku - idzie wprost po zwycięstwo, zostawiając nijakie materiały z etykietką "polski, bezpłciowy rap od linijki" w tyle.

Przypominamy, że Diset jest jednym z raperów, na których można głosować w wyborach 12-ego Młodego Wilka, wskazywanego przez naszych czytelników.

Tagi: 

reklama
...
No to kwestia wyboru 12 wilka jest chyba prosta. P.S bura dla was popki, że nie był waszym pierwotnym wyborem
cynek
Podpisuję się pod tym. Co więcej, na tle poznanej dwunastki, zdecydowanie byłby jednym z najjaśniejszych punktów.
-ME-
kurwa 10 raz pod rząd leci! Diset król

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>