Rick Ross - przesunięta data premiery albumu i nowy mixtape

Wielu fanom aktywnie sprawdzającym mainstreamową scenę w USA mogłoby się wydawać, że rok 2013 był zdecydowanie rokiem ekipy Maybach Music Group. Dobrze przyjęty album Wale, debiut Frencha Montany, świetne mixtape'y od Rockie Fresha, Stalleya czy Meek Milla oraz podpisanie kontraktów z nowymi obiecującymi raperami, czyli z Fat Trelem i Tracym T. Całej tej bardzo mocno napędzonej machinie brakowało jednak jednego ważnego elementu - oczekiwanego szóstego studyjnego albumu Bossa MMG, czyli "Mastermind" Ricka Rossa. Zapowiedziany na 18 grudnia został przesunięty na przyszły rok, lecz Rozay przygotował fanom niespodziankę.

Można mieć mieszane uczucia odnośnie twórczości Rossa, można czepiać się jego rzekomej przeszłości w roli klawisza, lecz nie można mu odmówić, że gdy wydaje album to jest on dopracowany w stu procentach. Z tego też powodu data premiery krążka "Mastermind" została przełożona na nieokreśloną do tej pory datę, lecz możemy być pewni, iż nie usłyszymy go w tym roku. Fani MMG nie zostali pozostawieni jednak z niczym, gdyż oprócz remixu singla "No Games", w którym występują Future, Meek Mill i Wale, dostaliśmy również nowy mixtape "MMG Priorities vol.1" mający za główne zadanie przybliżenie słuchaczom nowych lub mniej znanych sylwetek z grupy. Cały mixtape możecie przesłuchać lub ściągnąć poniżej.

 

Kamil1989
Wie ktoś jak dokładnie jest z tym rick rossem i z jego przyszłością? Niby klawisz a robi się na kokainowego kowboja Byłym wdzięczyny gdyby jakiś poliglota przybliżył temat Zresztą Rozay to na tyle ciekawa/kontrowersyjna postać że na popkillerze powinna być jakaś jego biografia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>