Rover "Odźwierny" - okładka, tracklista, preorder

dodano: 2013-09-13 16:30 przez: Step Records (komentarze: 2)

Polski rynek rapowy rośnie w siłę, a wytwórnie muszą być coraz bardziej selektywne przy doborze newcomerów. Poprzeczka sukcesu hiphopowego debiutu została postawiona wysoko. Label Step Records wystawił dobrze przygotowanego zawodnika. Album Rovera pt. „Odźwierny” ukaże się już 25 października. Raper ujawnił właśnie okładkę oraz tracklistę swojego krążka. Od dziś album dostępny jest w przedsprzedaży na www.preorder.pl. Szczegółowe informacje w rozwininięciu

Co ciekawe, artysta zdecydował się na wydanie książkowe (prócz płyty CD, słuchacz otrzyma ponad trzydziestostronicowe opowiadanie, będące integralną częścią płyty). 

Rover bardzo wyraźnie dał o sobie znać już wcześniej, w podziemiu. Konceptualny projekt "24" zebrał wyśmienite opinie wśród koneserów hip-hopu. 

I tym razem kielecki raper zadbał o każdy detal i powraca, a raczej wkracza na legal z najbardziej dopracowanym krążkiem w swojej karierze. "Odźwierny", bo tak brzmi tytuł nowego projektu, jest czymś zupełnie nowym w zalewie powtarzających się podejść do tematów i brzmień. Każdy utwór stanowi inne drzwi do kolejnego aspektu ludzkiej egzystencji, będącej głównym przedmiotem analizowanym przez rapera w tekstach.

Gościnnie na płycie udzielili się: WdoWA, Luka, Darek Perczak, Alicetea oraz Jahqb. Co ważne goście na płycie zarejestrowali swoje wokale wyłącznie na refrenach, na płycie nie ma żadnych gościnnych zwrotek. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Sakier, SoDrumatic, BobAir, Pawbeats, RX, Alicetea oraz Voskovy.

Tracklista:

1. Autobiografia prod. Sakier

2. Konfesjonał prod. Sakier

3. Surrealizm prod. Sakier

4. Prestidigitator feat. Luka prod. SoDrumatic

5. Wizja feat. Luka prod. Sakier

6. Motyle feat. Darek Perczak prod. Sakier

7. Dźwięki prod. Sakier

8. Roadtrip 2 prod. Sakier

9. Koszyk prod. Voskovy

10. Koperta prod. RX

11. Pęknięcie feat. Wdowa prod. BobAir

12. Lot feat. Jahqb prod. Pawbeats

13. Jednorożec prod. BobAir

14. Umieć tu żyć feat. Alicetea

Tagi: 

chujcietoobchodzi
Nikt w Polsce jak Rover. Czekam!
Lolo
Juz przy plycie 24 widac jego umiejetnosci i mega potencjal. Od roku powtarzam, ze pod wzgledem lirycznym Rover jest godnym zastepca Eldoki, gdyz moim skromnym zdaniem, jest w stanie posunac to jeszcze dalej, jeszcze glebiej, i jeszcze ambitniej, niz dzis sam Leszek - oczywiscie nie ujmujac niz Leszkowi - u mnie ma dozywotni szacunek za caly wklad w rozwoj polskiego hh.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>