Video Dnia: Rover "Roadtrip 2”

video dnia
dodano: 2013-07-05 14:00 przez: Step Records (komentarze: 7)

Rover - Road Trip 2

Dlaczego: „Roadtrip 2” to trzeci klip promujący nadchodzący album artysty pt. „Odźwierny”. Za muzykę odpowiedzialny jest Sakier. Teledysk zrealizowano w Holandii. "Stałość jest nie do przyjęcia" - przynajmniej w moim życiu i w kwestii dotyczącej  podróży. Nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez ciągłej zmiany miejsc i co najważniejsze poznawania, bo o to w tym wszystkim chodzi - by poznawać rzeczywistość, która nas otacza i czerpać z doświadczeń. Poza tym wyjazdy sprzyjają pasji – np. fotografii" -  mówi Rover. 

Holandia w klipie została przedstawiona w sposób daleki od stereotypowego postrzegania jej przez raperów. Jak odnosi się do tego artysta? - Nie zastanawiałem się nad tym czy przedstawiam Holandię w inny sposób. Chciałem ją natomiast przedstawić tak jak widziałem ją podczas podróży, bez zafałszowania rzeczywistości niepotrzebnymi  wersami. To, że raper x oraz raper xxx byli już przykładowo w Amsterdamie i pokazali go w określony sposób, nie świadczy o tym, że temat został w pełni wyczerpany. Stąd też chciałem pokazać mój świat i mój pogląd na podróże - jeżeli słuchając, czujesz to o czym opowiadam to chylę czoła przed uniwersalizmem emocji i cieszę się, że w tym momencie słuchacz jest uczestnikiem wspólnej podróży – komentuje.

Obraz powstał dzięki wsparciu marki Diamante Wear. Klip to dzieło ekipy Unlimited Explorers. 

 

Tagi: 

eee2
tragedia
sto
moze nie tragedia ale slabe jak na 2013
gralli
Wena zjadł dzisiaj wszystko co może wyjść featuringiem z Adamem !
sqrl
co wy gadacie, ja sie tym jaram. w swoim stylu propsy!
pacyent
Rover na propsie, wasze pierdolenie mnie dobija nieraz no kurwa.. lepszy taki truskul niż o tym że jest bieda i nie ma co jeść, a typ stoi w bluzie za 200zl+ no to sory kurwa, ogarnijcie mózgi
ixow
jaram się wielke propsy za to, że robisz rap po swojemu. Kawałek super, świetny klimat
nasty
Dobry klip

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>