Buczer feat. Kroolik Underwood "Can You Feel Me" - teledysk

video
dodano: 2013-09-10 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Buczer ft. Kroolik Underwood - Can You Feel Me

"Can You Feel Me" to najnowszy singiel promujących solowy album Buczera pt. "uTRAPiony". Gościnnie w nagraniu pojawił się reprezentant RPS Enterteyment - Kroolik Underwood. Za produkcję odpowiada Świerzba. "uTRAPiony" ukaże się na rynku 20 września nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Za klip "Can You Feel Me" odpowiada ekipa InSane Films (montaż) oraz Delaflow.com (zdjęcia).

„uTRAPiony" to najnowszy, solowy album Buczera znanego z toruńskiej formacji PTP oraz z solowych projektów. Muzyk zainspirowany świeżymi brzmieniami zza oceanu stworzył nowoczesny, spójny krążek, który trafi w gusta wymagających słuchaczy. 

Gościnnie na płycie współzałożyciela popularnej grupy PTP pojawili się tacy goście jak Zeus, VNM, Bezczel, Kobra, Bonson, Kroolik Underwood oraz inni. Za mocno elektroniczne brzmienie płyty odpowiada m.in. Juicy, MeloBeats, Aglofellaz czy Świerzba. Szczególne podzękowania należą się Monice Demkowicz za udział w powstawaniu klipu oraz Bartłomiejowi Sołtysowi za użyczenie samochodu i popisy kaskaderskie.

Album w przedsprzedaży w wersji 2CD dostępny jest na http://www.preorder.pl. 

A.K.
Szczerze jestem zawiedziony. Kroolika z jego specyficznym wokalem w ogóle nie słychać. Myślałem, że nada dużo lepszego klimatu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>