VNM "Szempejn Papyn" - drugi singiel

dodano: 2013-06-04 22:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

"Tego numeru trzeba słuchać na pełnej więc o tej porze zalecam słuchawki, jutro subwoofery, pap de szempejn" - napisał VNM w komentarzu do drugiego street singla zapowiadającego nadchodzący album z SoDrumatic'iem. Sprawdzajcie więc w oczekiwaniu na pierwszy teledysk. Bang!

 


VNM - Szempejn papyn

 

 

 

 

Tagi: 

Mistrz!
Piękny kawałek! Na taki bit w Polsce czekałem długo!
glos forum #jimson
slizg sie jara
-ME-
niby wszystko jest; technika, flow, porównania. jednak jakby za bardzo po polsko-amerykańsku, zalatuje trochę kiczem. a zwłaszcza "spolszczony tytuł" co u VNM'a jest wprawdzie jest normą, ale nadal irytuję. ale to MOJE zdanie.
-ME-
niby wszystko jest; technika, flow, porównania. jednak jakby za bardzo po polsko-amerykańsku, zalatuje trochę kiczem. a zwłaszcza "spolszczony tytuł" co u VNM'a jest wprawdzie jest normą, ale nadal irytuję. ale to MOJE zdanie.
kkkkk
kozacko, V nie zawiódł, ba, rozjebał :D
Jupi
jakoś nie mogę fałenema słuchać - tego jego stękającego nawijania. Bicior dobry, szczególnie refren ze wstawkami/samplami Scarface ;-)
BNX
Kurwa co za bit
adammo
bit jak komar albo inna trąbka, nic takiego jak dla mnie
rt
bit wkurwia ucho niestety na pol przesluchania a po komentach liczylem na nie wiadomo co
NołnejmX
G.Ó.W.N.O. :/ "Szempejn Papyn" hahahahahahaha polecam kolaborację z Pikejem hahaha
G's
Do mnie ta tematyka nie trafia, to bardziej kawałek dla innych raperów, którzy też tak żyją. V nie wykorzystuje do końca swoich możliwości, jeżeli to drugi singiel to od DeNekstBest czuje coraz większy regres tematyczny. Bit nawet dobry, najlepszy chyba refren. Spolszczony w ten sposób tytuł to juz trochę przegięcie.
rappaz
bit zerzniety od Weezego z numeru "A milli"
tiger
vnm zawsze na propsie, ale to jest asłuchalne i zajeżdża kiczem jak PK
Jimi
Wyjmijcie chuja z uszy i słuchajcie.
wueloa
obawiam się o nowego mesa a teraz też o vnma.. zobaczymy. możę siądzie po paru przesłuchaniach, póki co średnio, za to katuje Żyto. Hi-bye i na ten ziemi mega tracki ale dzieciaki nie skumają więc ostrzegam.
Muczaczo
jedynie Scarface w cutach git, cała reszta sziiiiit
tdjmyu,yu,
Dobra raz przesłuchałem i starczy,bo szanuje swoje uszy.Nikt chyba nie odmówi VNMowi skilli,ale hooy z tego,beda to puszczac na Sycylii mi? BTW widać mocną inspiracj Pikejem.Myśle,ze V mógl go wziac na refren i PK by gadał "szempejn papyn".HAHA V nagrywaj kawałki o czymś póki mozesz,bo jaks ie przepijesz,to juz nawet flow ci nie zostanie.
wujokrzysio
przecież jemu nie wychodzą te przyspieszenia... kawałem=k słaby, tak samo jak poprzedni singiel. mógłby coś porządnego nagrać, bo niedługo hajs się przestanie zgadzać i już nie będzie o czym pierdolić...
Mr.T
Kawałek jak dla mnie mocno średni,zwłaszcza jak na VNMa...i czy tylko mi się to od razu skojarzyło ze "Świeci Luna" Gurala?
Anonim
świeci luna pali gural znów bata...
diego
takie se , swoją drogą tylko mnie denerwuje zapisywanie fonetycznie angilskich słów już lepiej jakby było normalnie napisane
granade
Monotematyka, niby jest flow, ale juz slyszałem to samo w hajs się zgadza, mieszane uczycia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>