Ab-Soul "Turn Me Up" ft. Kendrick Lamar (Diggin' In The Videos #276)

Dzisiejszy Diggin z Artystami Tygodnia, bo Ab-Soul jest w tegorocznej Freshmen Class, a Kendrick był w niej dwa lata temu. Zresztą każdy z członków Black Hippy został już wyróżniony przez XXL'a. W wywiadach dziennikarze pytali najpopularniejszego w tej chwili Kendricka o to czy Schoolboy pójdzie jego śladem i zrobi równie wielką furorę jak on. Ja nie lekceważyłbym Jay Rocka, który ostatnio przycichł i przede wszystkim Ab-Soula, który z kolei nabiera dużego rozpędu, a jego kolejne kawałki wzbudzają coraz większe zdumienie. Dzisiaj jednak o tym, który wzbudził moje zdumienie Ab-Soulem po raz pierwszy.

Numer "Turn Me Up" pochodzi z mixtape'u "Long Term 2: Lifestyles Of The Broke And Almost Famous" z 2010. Wtedy Ab-Soul nie był Freshmenem, ba... Kendrick nim jeszcze wtedy nie był. Sporo się w ich muzyce zmieniło od tamtego czasu, ale też każdy pewnie usłyszy w tym magicznym w mojej opinii numerze to co stało się marką Kendricka i to co stało się marką Ab-Soula. Tae Beats odpowiedzialny za produkcję wygrał tym bitem wszystko. Sprawdźcie pod spodem.

 

szysza
Jak dla mnie Ab Soul jest najlepszy z Black Hippy.
szczupakabra
totalny wyyyypas BLACK HIPPY !!!!
Zzajawkowicz
Piękny kawałek, naprawdę warto poznać wcześniejsze dokonania członków BH.
-ME-
nie znałem tego. mam ciary na ciele.. CUDO!
nicotine
Wow, nie wierze, że ktoś na jakimkolwiek portalu zna ten kawałek. Szkoda tylko, że tak rzadko dajecie tego typu artystów. Dajcie Ab-Soulowi jeszcze ze 2 lata, wyda lepszą płytę niż Kendrick. Większość po prostu nie kuma tego co on robi i dlaczego jego kawałki tak brzmią. Całe "Control System" jest niesamowite, mimo to mnóstwo osób hejtuje albo nie zna. Albo i to i to. Każdy z BH jest unikalny i ma kompletnie inny styl i bardzo dobrze bo rap będzie dużo bogatszy dzięki nim. Jay Rock niesamowicie używa głosu, SbQ jest troche za bardzo odj**any, ale też robi kawał dobrego gówno (There He Go czy Sacrilegious). Pozdrawiam kumatych :) śledźcie całe BlackHippy
-ME-
ten bit ma duszę! dodatkowo wszczepili się w nią dwaj niesamowici raperzy. nie mogę przestać słuchać. ten numer już jest częścią mnie.
Earl Sweatshirt
Ja akurat jakis miesiąc temu od tego kawałku zajarałem sie Black Hippy i Ab-Soulem. Później dopiero ogarnąłem Kendricka i reszte. KOZAK!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>