Video Dnia: Kendrick Lamar ft. Drake "Poetic Justice"

video
dodano: 2013-02-23 00:15 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 22)

Kendrick Lamar - Poetic Justice (Explicit) ft. Drake

Dlaczego: Zapowiadany od dłuższego czasu obraz do jednego z najlepszych numerów na świetnym "good kid, m.A.A.d. city" w końcu dostepny! Trzeba przyznać, że duet Kendrick x Drake wypada bardzo dobrze, a sama realizacja teledysku budzi podziw. Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Kendrick wspina się konsekwentnie na szczyt?reklama
NieDrejk
Kawałek poprostu zajebisty i wszystko tylko Drake jest taki chujowy haha :D
r44
sam jestes chujowy. Nie obrazaj Drake'a bo polecial zajebiscie
r44
sam jestes chujowy. Nie obrazaj Drake'a bo polecial zajebiscie
@r44
Drake jest chujowy i nic tego nie zmieni. Kendrick ładnie
Aaa
"Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Kendrick wspina się konsekwentnie na szczyt?" Hehe, jak nie Kendrick to kto jest na tym szczycie? Chada:)
Undertaker
Drake to cipa ale tu poleciał ok. Kendrick wiadomo, bardzo dobrze.
kooperNF
Ale, to i tak jeden z gorszych numerów na "good kid".
Zzajawkowicz
Nie ma gorszych tracków na tej płycie, są świetne i bardzo dobre. Za kilka lat można o nim mówić nie inaczej jak o Klasyku. Klip bez szału.
mik
Prawdą jest, że gdyby nie Dre to wiele osób by się nim tak nie jarało, porównując do innych artystów wypuszczonych przez Dre to Kendrick dla mnie nie jest jakiś wybitny, album jest dobry, nie powiem, bo często go słucham, ale bez przesady. A co do Drake'a to wiele osób jest z góry do niego uprzedzonych, dobrze wypadł w tym kawałku. Nazywacie go cipą, a sami na siebie popatrzcie, niektórzy z was to zapewne jacyś leszcze. Kendrick ma talent, ale chyba zgodzicie się ze mną że jego głos jest troche drażniący, ale umiejętnościami to nadrabia ;)
mikkkk
O czym ty mówisz? W chuj ludzi się nim jarało zanim był w jakikolwiek sposób powiązany z Dre. Wymień tych artystów od Dre przy których Kendrick wygląda tak przeciętnie. Eminem rozumiem kto więcej? 50, Game?
-ME-
Kendrick'a z Eminemen jedynie można równać jeśli chodzi o powiązania z Dre. 50 i Game odstają bardzo.
brrrrrrraaaaaaaaaa
słabe
mik
Dla mnie nawet debit 50-iego i Game'a był lepszy, tylko ja mówie o debiucie a nie o teraźniejszych ich płytach. Zresztą wyznacznikiem dobrego rapu też są osoby postronne, które generalnie mają w dupie hip hop, tak było z Dre w latach 90', osoby nie lubiące rapu szanowali go, bo robił porządne i wybitne kawałki i mieli do niego szacunek, jego muzyka sama się obroniła, zresztą widać to dzisiaj, ludzie nadal to puszczają, bo stało sie klasyczne i ponadczasowe. A co jest takiego nowego, ponadczasowego i wybitnego w albumie Kendricka? Poza amerkańskimi stronami o tej subkulturze (pomijając polskie fora) to nie słychać o nim i tu nie chodzi o komercje. Jego muzyka jest dobra, bo nie powiem, ale nie jest jakiś wybitny, nie ma takiej charyzmy jak inne postacie. Fajnie że się wybił bo z nowych artystów w hip hopie to śmiem twierdzić że jest jednym z lepszych, ale to nie jest to co kiedyś, nie to żebym był tylko zapatrzony w lata przeszłe. Wielu osobom puszczałem jego kawałki i nie było entuzjazmu a to już o tym świadczy. Jak macie pisać komentarze typu "co ty pierd.lisz.." to sobie darujcie, dajcie jakieś argumenty chociaż. I nawet nie ma co porównywać Eminema co do debiutu, bo kendrickowi wiele brakuje. Słuchaliście w ogóle wersje live jego utworów, np swimming pool, nie ma w tym energii, dla mnie jest kolejnym tam tylko raperem który się wyżej wybił. Stat Quo był o niebo lepszy, zresztą i tak teraz jest zatrudniony w Aftermath jako tekściarz, Bishop też był lepszy, oni mieli charyzmę. Nawet Busta Rhymes u Dre wydał lepszy album. nawet opinie innych raperów zapytanych o Kendricka mówią tylko na odczepnego. Najpierw poczytajcie o danym temacie a potem piszcie. Pozdro! W oczekiwaniu na Detox...
mik
Chociaż jednego zazdroszczę Kendrickowi, bo miał przyjemność usłyszeć Detox w jakiejkolwiek on jest postaci
Paweł Miedzielec

Nie ma czegoś takiego jak "Detox" - to płyta-widmo. Nigdy nie powstała chociaż jedna wstępna tracklista takiej płyty. Pod nazwą "Detox" ukrywa się 400 lepszych bądź gorszych kawałków nagranych przez ostatnie 10 lat w studiu Aftermath - to wszystko.

mik
Polecam zajrzeć na mojego chomika, zebrałem tam główne "pseudo przecieki" z Detoxu (zwłaszcza filmik z kawałkiem Die Hard), na youtobie są przerobone wersje a tu mam tą oryginalną tylko sklejoną: http://chomikuj.pl/mikuss23/Dr+Dre+-+DETOX
Blaze
Stat Quo jest taki słaby. Wole w chuj Kendricka
mik
A co myślicie o tym wpisie Xzibit'a?? "Fuck making money, Let's make history. " Dr. Dre. #2013
elelel
mik - jakbyś puścił Illmatic osobom postronnym to też by raczej spodni nie pogubiły, więc argument zupełnie do mnie nie przemawia. Kendrick jest bezbłędny imo
elelel
PS. większość ogarniętych kojarzy go po section 80 a nie po współpracy z dre
Paweł Miedzielec

Ogarnięci kojarzą go jak jeszcze używał ksywki K-Dot a reszta nie miała pojęcia, że taki ktoś istnieje, tylko czekała na "Detox" i nowy album gejma.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>