Łona i Webber "Cztery i Pół" - złota płyta!

dodano: 2013-01-29 17:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

"Cztery i Pół" wybraliśmy w redakcyjnym głosowaniu najlepszą polską płytą roku 2011... i jak widać nie tylko nam przypadła ona do gustu a wyniki sprzedaży są dla szczecińskiego duetu rekordowe. Czwarta (i pół) płyta Łony i Webbera pokryła się złotem jako pierwsza w ich dorobku. Chciałoby się zakrzyknąć - wreszcie!

Płyta ukazała się nakładem labelu Dobrzewiesz Nagrania w dystrybucji Asfalt Records (EMI). Duet odbierze Złoto przy okazji najbliższego koncertu – 16ego marca w Warszawie – w klubie 1500 m2!

sztywny ziomek z zasadami
rozumiem , że Łona jako czołowy lewak odda teraz 75 % tantiemów na cele socjalne , czyz nie ?
normalny ziomek
pewnie tak. w koncu jak ustalila gazeta polska, łona ma znajomych w rosji ktorzy znaja putina, a wiec na pewno ma cos wspolnego z trotylem na skrzydlach tupolwea
CanIGetA
Tak jak Pih jako czołowy prawiak oddał 75% na wspieranie polskich neonazistów i skinheadów.
jar
Gratulacje teraz czas na klip dotraku NOCNY EKSPRES bo to zajebisty numer az dziw zebez klipu i oby nagral jeszcze ze smarkim jak na Insert
QWERT731
zasługiwał na złoto od debiutu
wesss
Wydaje mi sie, że Łona nie potrzebuje klipów, wystarczy wsłuchać sie w tekst. a obraz sam przychodzi. Geniusz Łony.
Aaa
Trochę to źle świadczy o słuchaczach że pener nie ma już gdzie trzymać swoich złotych płyt, a Łona dostaje dopiero pierwszą.
Kl@un Szyderca
Penera kupują gimbusy i gorące trzynastki, dla których Łona i Weber - z zespołu Łona i Weber :) - to nuda i sztywniactwo. Nie mówiąc o trudnych tekstach, jakichś porównaniach, metaforach - fuj, to jak lekcja polskiego :] Więc props dla Łonsona i Łebszytka, zawsze na poziomie! I tak żyją na pewno z koncertów, jak wszyscy... Taka prawda w Polsce jest. Z kolei "polski" przemysł fonograficzny jest po prostu żałosny w tym przyznawaniu sobie złotych płyt za śmieszne ilości (ile to teraz? 15 tys. w 40 milionowym kraju?) i to jeszcze płyt nie faktycznie sprzedanych ale wysłanych do dystrybutorów - czyli część może się nigdy nie sprzedać, ale złoto jest i kolesie w przemyśle są zadowoleni. A że go zupełnie zepsuli i zeszmacili, to nie jest ważne. I tak można zwalić na internet i mp3.
anon
Przynajmniej byle kto nie kupuje
anzerko
HAHA kto pisał ten tekst? "Chciałoby się zakrzyknąć - wreszcie" beka. A album zajebisty i jak najbardziej zasługujący na złoto. Łona nie jest żadnym lewakiem tylko rozsądnym i inteligentnym artystą, a to że nawija o różnych zacietrzewieniach Polaków to bardzo dobrze, może kogoś to ruszy.
anzerko
HAHA kto pisał ten tekst? "Chciałoby się zakrzyknąć - wreszcie" beka. A album zajebisty i jak najbardziej zasługujący na złoto. Łona nie jest żadnym lewakiem tylko rozsądnym i inteligentnym artystą, a to że nawija o różnych zacietrzewieniach Polaków to bardzo dobrze, może kogoś to ruszy.
eS
naprawdę się im należało
Zonk
Jak dla mnie najlepszy album w 2011r. więc dobrze że się pokrył złotem, jak to mówią lepiej późno niż wcale:)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>