LUV NY - nowa grupa O.C., A.G., Kuriousa, Kool Keitha, Roca Marciano i Dave Dara

1 stycznia 2013 światło dzienne ujrzał teledysk zatytułowany "T.R.U.T.H. (These Rappers Under The Hex)" sygnowany jako LUV NY. Nie za bardzo wiedziałem czego się po nim spodziewać, włączam, a tu nie kto inny jak A.G. z Diggin In The Crates nawija solowy numer na bicie niejakiego Ray'a Westa. To właśnie ten ostatni jest pomysłodawcą utworzenia grupy składającej się z Andre, O.C., Kuriousa, Kool Keitha, Roca i Dave Dar'a. Prawda, że brzmi ciekawie?

Od bardzo dawna (dokładnie od kiedy miesiącami na zmianę słuchałem "Runaway Slave" i "Goodfellas") uważam, ża A.G. jest jednym z najlepszych raperów, kiedy jest najwyższej formie. Nie ukrywajmy, że ostatnio bywało z nią różnie i tutaj również nie jest najwyższa. Nie znaczy jednak, że nie warto oglądać. Jest wystarczająco dobra, żeby stworzyć bardzo fajny nowojorski numer zobrazowany świetnie zrealizowanym, dobrze przygotowanym i optymalnie podkreślającym nowojorski klimat teledyskiem. Jestem bardzo ciekaw tego projektu i trzymam za niego kciuki.

 

ej
strasznie banalna nazwa
Morrisania
Twój nick też
Zzajawkowicz
^^^ a ja od dzisiaj zmieniam nick na Soundview ;)
ildefons
@zzajawkowicz, a kogo to obchodzi? Bo jakims cudem nikt nie przychodzi mi do glowy.
Wrotas
Luv ny wyszło w lipcu, więc nie ma co trzymam kciukow za ten projekt tylko włączyć go na głośniki;)
Daniel Wardziński
Wrotas: Faktycznie, dopiero się zorientowałem:) Trzeba nadrobić zaległości.
manymany
DR OCTAGON!
Zzajawkowicz
@ildefons - to była zaczepka do nicku Morrisania, to dzielnica Bronxu tak samo jak Soundview. Nie wiesz gdzie się Hip Hop narodził?! to faktycznie coś nie tak z twoją głową.
ildefons
@zzajawkowicz, ciesze sie niezmiernie, myslisz, ze nie mam co robic, tylko patrzec na wszystkich nicki i rozmyslac nad ich znaczeniem, albo w jaki sposob lacza sie wypowiedzi uzytkownikow z nickami przedmowcow? Czy ty jestes jakis niedorobiony? Trzeba bylo walnac odnosnik do morrisana w swojej wypowiedzi a nie. Nikt kurna nie czyta w twoich myslach parobie z mozambiku.
Zzajawkowicz
Mój odnośnik był taki o ^^^, czyli odnosił się do powyższej wypowiedzi, czego jeszcze nie rozumiesz pasterze z terenów Afganistanu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>