Metrowy, Bu, Skorup, Rufijok "Kosmos" - sprawdź całość

Projekt Kosmos to jedna z najbardziej wybuchowych mieszanek pyłu gwiezdnego jaka kiedykolwiek wylądowała nad Wisłą, Odrą, Bugiem, Sanem i każdą inną rzeką, którą zdążyła już skazić swoim nieszablonowym podejściem do robienia rapu. Czterech MC's z krwi i kości, każdy dysponujący charakterystycznym, rozpoznawalnym po wersie stylem i własną jazdą. Wydawałoby się, że chłopaki jadą w cztery różne strony świata i może po trosze faktycznie tak jest, tylko wszyscy kierują się do środka co powoduje zderzenie, eskplozję, Big Bang - no i powstaje Kosmos.

Wydane przez Protest Song cacko wyprodukowała cała plejada beatmakerów. Obok zupełnie nieznanych, choć wartych zapamiętania ksywek, znalazły się również dwa tracki z DJ'em 600V, pojawia się Di N.O. czy Mysta. Mamy dla was trzy dostępne od jakiegoś czasu teledyski promujące to wydawnictwo, całość do odsłuchu na oficjalnym profilu wydawnictwa oraz bardzo ciekawy i oryginalny konkurs. Już niebawem na popkillerze spodziewajcie się też recenzji gwiezdnego projektu ze Śląska.

Zacznijmy jednak od konkursu, w którym są do wygrania nagrody o łącznej wartości 730 złotych, a szczególnie zadowoleni z nich będą fani używek, których fanami są również autorzy albumu. No i ważne jest też, żebyście mieli pojęcie o projektowaniu we Flashu, bo zadanie polega na "ożywieniu" śląskich kosmitów. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Pod spodem natomiast prezentujemy wam cały album, który możecie sobie sprawdzić przed zakupem, a pod nim dwa klipy oraz jeden odcinek Wyskocz Do Tego gdzie Bu, Metrowy, Rufijok i Skorup prezentują numer "Kosmos".

 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>