Mysta

Mysta

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-04-23 19:35 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

21 kwietnia premierę miał album "F.H.H". Jest to owoc współpracy między Kecajem (ex-Koligacja GieKa) i producentem Mystą. Gościnnie na krążku udzielili się Junes, Kidd i Jeżozwierz, Med MC, 4est, a w tytułowym numerze na gitarze basowej gospodarzy wspiera digan - producent, wchodzący w skład projektu Palmer Eldritch. Płytę można ściągnąć za darmo ze strony netlabelu Skwer.  Album został objęty naszym patronatem. 

Tagi:
dodano: 2015-04-17 14:30 przez: Rafał Samborski (komentarze: 1)
kecaj

Kecaj i Mysta udostępnili promomix swojego albumu "F.H.H", którego premiera odbędzie się 20 kwietnia. Płyta będzie dostępna do ściągnięcia za darmo na stronie netlabelu Skwer. Album objęty został naszym patronatem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-10 14:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
kecaj

"Gorzki" to drugi singiel, zapowiadający wspólny album Kecaja i Mysty "FHH". Raper znany ze współtworzonego z Majkelem (Niger, Leniwe Głowy) legendarnego gliwickiego składu Koligacja GieKa oraz autor docenionego przez krytyków solowego albumu "Liga niezwykłych dżentelmenów", o nowym utworze pisze tak:

Chyba mój ulubiony utwór z płyty. Bez wielkich metafor, bez podwójnego dna. Historia i tak dosyć pobieżnie opowiedziana, ale żebyście wiedzieli...

Premiera albumu planowana jest na połowę lutego, a dostępny będzie on za darmo do ściągnięcia na stronie netlabelu Skwer. Jak mówią autorzy, "FHH" to klasyczna stylistyka, oparta na samplach, mocnych bębnach, porównaniach i follow-upach. Przy okazji autorzy płyty zdradzili tracklistę i gości, wsród których znaleźć możemy reprezentantów Rap Addix czy Meda MC.

Tagi:
dodano: 2012-11-09 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Projekt Kosmos to jedna z najbardziej wybuchowych mieszanek pyłu gwiezdnego jaka kiedykolwiek wylądowała nad Wisłą, Odrą, Bugiem, Sanem i każdą inną rzeką, którą zdążyła już skazić swoim nieszablonowym podejściem do robienia rapu. Czterech MC's z krwi i kości, każdy dysponujący charakterystycznym, rozpoznawalnym po wersie stylem i własną jazdą. Wydawałoby się, że chłopaki jadą w cztery różne strony świata i może po trosze faktycznie tak jest, tylko wszyscy kierują się do środka co powoduje zderzenie, eskplozję, Big Bang - no i powstaje Kosmos.

Wydane przez Protest Song cacko wyprodukowała cała plejada beatmakerów. Obok zupełnie nieznanych, choć wartych zapamiętania ksywek, znalazły się również dwa tracki z DJ'em 600V, pojawia się Di N.O. czy Mysta. Mamy dla was trzy dostępne od jakiegoś czasu teledyski promujące to wydawnictwo, całość do odsłuchu na oficjalnym profilu wydawnictwa oraz bardzo ciekawy i oryginalny konkurs. Już niebawem na popkillerze spodziewajcie się też recenzji gwiezdnego projektu ze Śląska.