9th Wonder & Buckshot "What I Gotta Say?" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-08 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

13 listopada światło dzienne ujrzy trzeci wspólny album jednego z filarów Boot Camp Click, współzałożyciela nie tylko Black Moon, ale również całego Duck Down Records - Buckshota z producentem z Północnej Karoliny, który odpowiadał za muzykę dla takich osób jak Jay-Z, Destiny's Child, Murs, David Banner, Little Brother i wielu wielu innych. Na trzeci album czekaliśmy najdłużej. Najpierw "Chemistry" w 2005, potem świetna "Formula" w 2008, a w 2012 dostaniemy "Solution", które sądząc po czasie pozostałym do premiery, pewnie jest już gotowe.

W rozwinięciu znajdziecie kawałek, który autorzy udostępnili na swoim profilu w soundcloudzie. "What I Gotta Say" wskazuje na to, że duet ma zamiar zwieńczyć swoją trylogię z klasą.

"What I Gotta Say" może nie jest singlem, który mroży krew w żyłach i nie dopuszcza do głowy opcji, żeby nie włączyć go jeszcze raz, ale jest na tyle dobry, że robi apetyt na więcej. Po pierwsze Buckshot fajnie kombinuje tutaj z "pływającym" flow, nie starając się robić jak najgęściej, ale jak najciekawiej i wychodzi to na dobre. Bit Wondera trochę jakby na pożywkę dla hejterów, bo nic nadzwyczajnego tutaj nie zrobił, ale wiadomo, że on może w każdej chwili zrobić coś niewiarygodnego. A kto wie co kryje przed nami nadchodząca "Solucja"?

 

panban
gdzie kurza stopa jest opcja repeat ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>