Ha5 feat. Shade Sheist & Danny "Ori'G'inal" (Prod. Donatan) - nowy singiel!Atro
i Mah, reprezentujący scenę konińską przygotowali nie lada niespodziankę dla wszystkich miłośników słonecznego, kalifornijskiego brzmienia. Tworząc razem ekipę Ha5, raperzy opublikowali właśnie pierwszy singiel, promujący ich nadchodzący album "Zdarzyć Przed Zachodem", którego premiera zapowiadana jest na początek sierpnia.

W utworze "Ori'G'inal" gościnnie udzielił się sam Shade Sheist! Sympatycy G-Funk'owego nurtu na pewno kojarzą tego artystę z genialnego numeru "Where I Wanna Be", który stał się na przestrzeni lat jednym z największych wakacyjnych hymnów, jakie kiedykolwiek powstały na zachodnim wybrzeżu. Ponadto w trakcie swojej kariery współpracował on również z takimi zasłużonymi dla Kalifornii postaciami jak Kurupt, DJ Quik czy ś.p. Nate Dogg i Johnny 'J'.
Singiel "Ori'G'inal" dopieścił odpowiednio Donatan a swoje 3 grosze w postaci refrenu dorzucił także Danny.
Aras
No kozackie brzmienie:), coś się pozytywnego dzieje w Polsce:)
frr
wypierdala w kosmos! oby tak dalej panowie!
Anonim
Pierwsze słyszę o Ha5 i jestem pozytywnie zaskoczony. Oryginalny numer (nomen omen), Danny specyficzny, ale bardzo mi siada na refrenach, a Donatan wskakuje do ścisłej czołówki producentów z Polszy. Czekam jeszcze bardziej na Równonoc i, od teraz, na Ha5. 5!
gość
Coś pozytywnego sie dzieje w Polsce :) w ostatnim krótkim czasie Polskim ekipom dograły się 2 legendy, WC i Shade Sheist.. Jestem pod wrażeniem :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>