WdoWA

WdoWA

video
dodano: 2017-03-19 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"brejnFAK" to trzeci video-singiel z piątego oficjalnego wydawnictwa VNMa pt. "HALFLAJF". Tym razem obok V'a słyszymy rzadko udzielającą się gościnnie WdoWę, a całość zobrazowała ekipa Sky Piastowskie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Warszawska raperka WdoWA szykuje nowy album, który ukaże się jesienią. Aby osłodzić czas oczekiwania prezentuje fanom remix singla wokalistki Justyny Kuśmierczyk pt. "Włącz-Wyłącz". Do oryginalnego utworu WdoWa dograła swoje zwrotki. Za produkcję utworu odpowiada Justyna Kuśmierczyk oraz Kamil "Zeus" Rutkowski (PierwszyMilion).

dodano: 2015-06-19 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Przeszliśmy przez cały pierwszy hip-hopowy boom, docieramy więc do czasów, gdy hip-hop zniknął z wielkich mediów, ale coraz mocniej wyglądał na podziemnej niwie. Pozorna posucha, kryzys w rapbiznesie i niedobór głośnych legalnych debiutów pokrywa się więc z tym, że w składzie do Młodych Wilków mimo wszystko naprawdę byłoby z kogo wybierać...

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-04 17:00 przez: Anonim (komentarze: 24)

Spore zaskoczenie i masę komentarzy wywołało ubiegłoroczne odejście Wdowy z wytwórni Alkopoligamia.com. Nawet Ten Typ Mes stwierdził w wywiadzie, że "nie do końca wie, o co jej chodziło". Dziś do tematu odniosła się sama raperka, tłumacząc przyczyny...

dodano: 2015-01-01 19:00 przez: Artur Rychlik (komentarze: 21)

Początek stycznia, nowy rok, najlepszy czas na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Nie brakuje osób wyrażających swoje zdanie i wymieniających najlepsze płyty czy single, co jednak mówią nam liczby? Chociaż nie ma co się nimi nadmiernie sugerować, na wiele poniższych danych warto spojrzeć z przymrużeniem oka, to jednak jedno trzeba podkreślić. Liczb nie oszukamy, a te przynajmniej mnie osobiście zaskoczyły. Zapraszam zatem do sprawdzenia statystycznego podsumowania roku!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-26 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Po ostatnim usunięciu z Youtube'a dotychczasowych płyt mamy zapowiadany muzyczny strzał od Wdowy! Raperka twierdzi, że choć okoliczności powstania piosenki było czystym przypadkiem, to żaden z dotychczas nagranych przez nią samą utwór nie podobał jej się jak ten, do którego klip właśnie pokazała swoim fanom...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-23 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"WdoWA zniknęła z Youtuba. Rest in niepamięć. Artystyczna Tabula Rasa." - napisała raperka na swoim FB i rzeczywiście... z serwisu Youtube zniknęły jej teledyski oraz oficjalne odsłuchy ze wszystkich płyt!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Domino wywołane przez Solara ruszyło w najlepsze a my zalewani jesteśmy kolejnymi odpowiedziami na "#Hot16Challenge". Kolejne osoby, kolejne nominacje... Grono raperów, którzy podjęli rękawice wygląda coraz okazalej a my mamy dla Was zebrane odpowiedzi, które trafiły już do Sieci. A w nich m.in.: Ten Typ Mes, Buka, WdoWA, TomB, Muflon, Bezczel, Zbuku, Kobra, Vixen, Czeski, Bonez, Gonix czy Kamel... Kto na razie zrobił największe wrażenie?

video
dodano: 2014-07-12 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na ProstoTv pojawił klip do utworu "Zbyt wiele", który promuje drugi solowy album KaeNa - "Piątek 13-go". Gościnnie w utworze KaeNa wspierają WdoWa oraz Cheeba z EastWestRockers. Za produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa PUAP collective.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-07-03 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do podkaliskiej miejscowości Szałe zawita czołówka polskiej sceny hip-hopowej oraz legenda amerykańskiego rapu - Jeru The Damaja, a wszystko to za sprawą organizowanego I Hip-Hop Festiwalu Kalisz. 3 dni, 30 godzin koncertów, ponad 60 artystów na scenie i mnóstwo atrakcji. Impreza wystartuje już 4 lipca na plaży przy zalewie Szałe pod Kaliszem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-22 18:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Niedawno pisaliśmy Wam o odejściu Te-Trisa z Aptaun Records, teraz dowiadujemy się o uszczupleniu kadry innej stołecznej wytwórni - Alkopoligamię opuściła WdoWA. Oto dzisiejsze oświadczenie, które otrzymaliśmy:

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-18 13:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

No proszę, doczekaliśmy się kobiecego posse-cutu z prawdziwego zdarzenia. Grupa czołowych polskich raperek postanowiła zjednoczyć siły pod szyldem K.R.E.M., przedstawiając się jako "śmietanka polskiego rapu", a w singlowym "Co Za Ziom" nawijając ze swej perspektywy o facetach. "To swoisty hołd dla dobrych chłopaków, w naturalny sposób przyprawiających o uśmiech wszystkie dobre dziewczyny." - czytamy w info. Kto dokładnie tworzy kolektyw? WdoWA, Lilu, Gonix, Dore z Paresłów, MC Illo, Mona, Mi-La, Sista Flo oraz Madifa.

kategorie:
dodano: 2013-12-23 19:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po wyprzedzającym czas „Superextra”, dziesiątkach gościnnych nagrań oraz kilku singlach popartych teledyskami, które ukazały się w tym roku, WdoWA weszła do studia aby zarejestrować „LISTOPAD EP”.

Tak swoje najnowsze wydawnictwo odpisuje sama autorka:

Tagi:
dodano: 2013-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Odcinek 30-ty poświęcamy płci pięknej, a dokładniej Wdowie, która dopiero co na początku grudnia wypuściła swój najnowszy projekt - "Listopad EP", wydany oczywiście nakładem Alkopoligamia.com. Co do powiedzenia w naszym tradycyjnym zestawie pytań ma jedna z najpopularniejszych raperek w kraju?

Strony