Zeus. Nie Żyje

Zeus. Nie Żyje

dodano: 2013-03-17 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Łódzki raper i producent to z pewnością jedna z osób, które w 2012 najmocniej zaznaczyły swoją obecność i muzyczną aktywność na rodzimej scenie. Czwarte w dorobku "Zeus. Nie Żyje" odbiło się szerokim echem i sprawiło, że reprezentant Pierwszego Miliona dołączył do grona tych MC, o których mówi się obecnie najwięcej. Z Zeusem spotkaliśmy się w warszawskiej Galerii Koloru.

video
dodano: 2013-01-07 00:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zeus - Strumień (prod. Zeus)

Dlaczego: Teledysk do utworu "Strumień" to trzeci obrazek promujący album "ZEUS. NIE ŻYJE." wydany nakładem wytwórni Pierwszy Milion we współpracy ze Step Records. Utwór porusza temat wszechobecnego w dzisiejszych czasach pędu i konsumpcjonizmu.

dodano: 2012-12-06 19:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Witajcie w Innej Stronie - nowym cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? Szósty odcinek to autor jednego z najgłośniejszych krążków ostatnich tygodni - Zeus.