XXL Freshman Of The Year

XXL Freshman Of The Year

dodano: 2013-04-23 19:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Szósty rok już trwa akcja, o której na każdym rogu podkreślamy, że jest pierwowzorem naszych swojskich Młodych Wilków. Jeden z dwóch najbardziej opiniotwórczych magazynów hip-hopowych w USA od 2008 roku wskazuje najciekawsze nowe twarze sceny, które typuje do dużej kariery i na których skupia oczy słuchaczy. Oczywiście, gdyby wybory nie przewidywały dobrze następstw i nie pokrywały z przyszłymi faktami to pewnie akcja cieszyłaby się niszowym zainteresowaniem, ale że sporo dała takim postaciom jak Wiz Khalifa, Macklemore (on sam nawijał, że marzył o byciu na okładce XXL'a), Kendrick Lamar, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, J. Cole czy Big K.R.I.T. to co roku słuchacze z całego świata ciekawi są kogo tym razem wskaże magazyn.

Przyznam, że z ubiegłorocznej edycji w momencie wyboru anonimowi byli dla mnie np. Kid Ink czy Future, o których dziś huczy zewsząd. Za nami wybór na rok 2013 a z tej okazji postanowiliśmy prześledzić wszystko, co zdarzyło się dotychczasowo i zafundować wam lekki przelot przez "klasy świeżaków".

dodano: 2011-03-23 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
XXL Freshman Of The Year to akcja, którą powinien zainteresować się każdy szanujący się łowca talentów z USA. Dziennikarze jednego z największych magazynów rapowych za Oceanem co roku wybierają grono newcomerów, którzy ich zdaniem wkrótce mogą stać się gwiazdami. W tym roku w tym gronie znaleźli się: Meek Mill, Big K.R.I.T., Mac Miller, Cyhi Da Prynce, Lil Twist, Yelawolf, Fred The Godson, YG, Lil B, Kendrick Lamar i Diggy Simmons. Już dziś możecie sprawdzić tegorocznych wybranych na oficjalnym mixtape'ie akcji, który przygotował DJ Whoo Kid.