wywiad

wywiad

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-05-09 16:30 przez: Bartek Klimek (komentarze: 10)

Kilka dni temu do internetu trafił bardzo ciekawy wywiad z Mannie Freshem, legendarnym producentem oraz współtwórcą potęgi Cash Money Records; wytwórni, która na przełomie XX i XXI wieku wykreowała w hip-hopie nowy nurt i przeistoczyła z niezależnego labelu w jeden z największych majorsów. Dowiadujemy się m.in. o początkach jako DJ, okolicznościach poznania Lil Wayne'a i Juvenile'a, kreatywności oraz poznajemy jego opinię na temat rapu w dzisiejszym świecie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2016-11-08 21:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 10)

Chyba nie trzeba fanom rapu przestawiać postaci Immortal "The Revolutionary" Technique'a. Nawet, jeżeli nie słyszeliście, jak rapuje, to z pewnością widzieliście go nieraz w telewizji, bądź słuchaliście audycji w radiu, gdzie mówił o problemach naszego świata, polityce, wojnie w Syrii. Pojawiła się opcja wywiadu z Technique'em, czyli prawdziwym w tego słowa znaczeniu MC i działaczem społecznym. 

Jeżeli macie do Immortala jakieś ciekawe pytania - nawet niekoniecznie są związane z muzyką - śmiało piszcie w komentarzu pod artykułem lub na naszym Facebookowym profilu. Najciekawsze pytania przetłumaczymy i wyślemy do właściciela wytwórni Viper Records!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2012-10-19 18:15 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Snoop Dogg - zapowiedź wywiadu (Popkiller.pl)

Jesteście ciekawi co takiego powiedział nam Snoop? Wpadnijcie w weekend na popkillera obejrzeć jedyny w Polsce ekskluzywny wywiad z żywą legendą hip-hopu, powstały w ścisłej współpracy z DubCNN!   Chuuch!