Urodziny Popkillera (Kraków)

Urodziny Popkillera (Kraków)

dodano: 2011-05-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)
Jako że przesądy nam nie straszne to drugą imprezę urodzinową zorganizowaną razem z FlowMode zaplanowaliśmy na piątek 13 maja. Tym razem postanowiliśmy zapewnić wam występy Te-Trisa, W.E.N.Y. i Rasmentalismu oraz supportujących ich Oxona i The Unicatz.

Jak wyszło i czy data rzeczywiście okazała się pechowa?
dodano: 2011-05-19 20:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)
Gdy dostałem informację odnośnie tej imprezy od chłopaków z Flow Mode, to naszła mnie pewna refleksja... Kraków przeżywa aktualnie swoisty renesans, jeżeli chodzi o skumulowanie przekozackich imprez rapowych. Ten Typ Mes, Pezet z Małolatem, Pyskaty, Peja, Wena z Rasmentalismem, Tetris, a w niedalekiej przyszłości Promoe z Looptroopami. Ci wszyscy artyści grali, bądź jeszcze zagrają na deskach krakowskich klubów. Czegoś takiego nie było w tym mieście od bardzo dawna.

Przyznam Wam się bez bicia, że gdy zobaczyłem line-up imprezy urodzinowej naszego Popkillera, to uśmiech nie schodził mi z twarzy przez dobrych parę dni. W.E.N.A., Rasmentalism, Tetris - to kocury, których nigdy nie było dane mi zobaczyć na żywo, więc na ich występy czekałem ze sporym zainteresowaniem. Czy wyżej wymienieni artyści sprostali oczekiwaniom?