uRban

uRban

dodano: 2021-01-29 17:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)
fot. nghtlou

Urban to młody podopieczny rozwijającego się labelu Hypsteria Records, który pod koniec 2020 roku wypuścił swój pierwszy krążek pt "Na Chmurze". Na materiale wsparli go rozpoznawalni i doceniani w warszawskim podziemiu gracze tacy jak wszedzieZUBER, Wiktor z WWA czy Bażant a produkcje dostarczyli Jonatan z MIYO czy NOCNY. Urban opowiedział nam krótko o swoim materiale, jak i niecodziennej drodze, która zaprowadziła go do studia.

kategorie:
dodano: 2021-01-29 00:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rocznik 99` Reprezentuje warszawskie Jelonki. Warszawski romantyk, piłkarz, typowy chłopak z sąsiedztwa. Dziś zaczyna wypływać na głębokie wody i właśnie skończył swoją debiutancką płytę. Jego muzyka to mieszanka trapu i popu ale także korzeni oldschoolowego hip-hopu, na których się wychował i do których się odnosi w swoich tekstach. Jego wzorce to Pezet ale także Jan Rapowanie. Na jego debiutanckim albumie "Na Chmurze" słychać beaty zarówno czołowych producentów podziemia jak i mainstreamu. Kilka gościnek szanowanych person warszawskiego hip-hopu, świadczy o dużym talencie Urbana i świeżości jego utworów.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-07-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)


To już drugi singiel z projektu uRban Tunez, tym razem z gościnnym udziałem reprezentantów Gniezna, czyli Collegium Elemente w numerze pt. ''Skazany na Radio". Za mix i mastering odpowiada Teka. Premiera singla na iTunes, Raphsody oraz Spotify przewidziana jest na 21 lipca 2012.