Top Dawg Ent.

Top Dawg Ent.

dodano: 2014-03-04 19:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Jako, że nasz dzisiejszy bohater jest po wypuszczeniu swojego nowego, długooczekiwanego krążka, postanowiłem nieco przybliżyć jego postać. Nie będę ukrywać, ze Q jest jednym z moich ulubionych młodych raperów. Jego styl, charyzma, potrafią przyciągnąć uwagę słuchacza, a poza tym ma idealne wręcz ucho do bitów. Tak więc ruszamy do gorącej Kalifornii.

dodano: 2013-09-21 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

O domniemanym rozszerzeniu szeregów Top Dawg Ent. informowaliśmy was już w czerwcu. Mówiło się wtedy nie tylko o młodziutkim Rashadzie, ale również o Action Bronsonie. Jak wiadomo ze współpracy z najsłynniejszym kucharzem rap-gry nic nie wyszło, a przez chwilę wydawało się, że i Isaiah póki co będzie sobie radził bez wytwórni kojarzonej przede wszystkim z Black Hippy. Po kilku miesiącach wiadomość jednak potwierdzono i po niedawnym włączeniu do TDE wokalistki o ksywie SZA, Isaiah Rashad stał się kolejnym raperem labelu. Na inaugurację współpracy otrzymaliśmy teledysk do opublikowanego kilka dni wcześniej numeru "I Shot You Down". Bez dwóch zdań potwierdza on wielki talent 21-letniego MC z Chattanooga w stanie Tennessee, który swoją drogą niedawno spropsował na swoim Twitterze Kendrick Lamar. Ciekawi?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-05-15 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)


Najgorętszy obecnie kalifornijski label - Top Dawg Entertainment, dzięki zeszłorocznym premierom płyt Jay Rocka i Kendricka Lamara znajduje się obecnie w niesamowitym gazie. Umowa z Aftermath i olbrzymi buzz ekipy Black Hippy sprawia, że koniunktura wytwórni idzie cały czas do gory a najnowsze projekty ze stajni TDE cieszą się nie mniejszym powodzeniem, niż uznane już "Section.80" lub "Follow Me Home".

W miniony piątek, swoją premierę miał najnowszy projekt, opatrzony logiem Top Dawg Ent.