These Things Happen

These Things Happen

video
dodano: 2016-08-28 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po sukcesie debiutanckiego "These Things Happen" G-Eazy poszedł za ciosem, stając się dzięki drugiemu, wydanemu pod koniec ubiegłego roku albumowi "When It's Dark Out" jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci w branży muzycznej. Reprezentant Oakland, który przyniósł do Bay Area pierwsze Złoto od 12 lat (od czasu "My Ghetto Report Card" E-40'ego), by zaraz potem "poprawić" to Platyną ewidentnie znajduje się na fali - niech świadczy o tym, że w ostatni czwartek gościł w wypełnionym po brzegi Amfiteatrze w Parku Sowińskiego a w ciągu pierwszej doby od utworzenia wydarzenia FB o jego warszawskim koncercie zapisało się tam 25 000 osób.

My dorwaliśmy Geralda właśnie przed tym występem, by podyskutować z nim o wyjątkowości kultury Bay Area, ostatnich zwariowanych miesiącach, pracach nad "Endless Summer 2", udziale w remiksie "Fuck Donald Trump" z YG i Macklemore'em, szalejących dziewczynach i dorastaniu w hardkorowym Oakland. Zaskoczyliśmy go także "na dzień dobry" pewnym specjałem przywiezionym z niedawnej wyprawy w jego rodzinne strony (więcej o tym przeczytać możecie już w 4 odcinku 'Cali Trippin')...

Równocześnie dzięki Sony Music Poland otrzymaliśmy dodatkowy egzemplarz podpisanego przez G-Eazy'ego "When It's Dark Out", które zdecydowaliśmy się dorzucić do puli wielkiego kalifornijskiego konkursu, obok "The Documentary 2" podpisanego przez Game'a czy butów Reebok Classic.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Fala popularności G-Eazy'ego w ostatnich miesiącach zalała świat i wydaje się wciąż rosnąć. Kariera rapera nabrała tempa jednak już po poprzednim krążku, oficjalnym debiucie w postaci "These Things Happen". Teraz, z okazji drugiej rocznicy premiery krążka, Gerald postanowił podzielić się z fanami refleksją i wspomnieniem odnośnie albumu...

recenzja
dodano: 2015-01-28 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

Postać Geralda Gilluma to kolejny świetny przykład na to, co tak naprawdę oznacza "american dream" i co daje upór w dążeniu do postawionego sobie celu. 25-letni chłopak z Oakland jest niczym Stephen Curry. Jest bezlitosny. Mimo że obecny na scenie przez kilka lat, to dopiero rok 2014 był prawdziwą eksplozją jego talentu. To dowód na ciężką pracę, która kończy się zasłużoną nagrodą. 

Jak inaczej nazwać fakt, że pierwszy, w pełni legalny debiut rapera rozchodzi się w liczbie 47 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży? G-Eazy z totalnego no name'a nagle rusza z europejską trasą, a jego album trafia do dystrybucji również do Polski. To wszystko dzieje się naprawdę panie Gillum.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-24 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Młody reprezentant Oakland, G-Eazy nie ustaje w promocji swojego debiutanckiego albumu "These Things Happen", który dostępny jest również w Polsce nakładem Sony Music (spodziewajcie się także naszej recenzji). Po prezentowanym dopiero co klipie do "Downtown Love" dostajemy kolejny, w którym G dzieli się z nami swoimi refleksjami dotyczącymi kontaktów z dziewczynami z tumblra. Jak sugeruje screen w klipie jest też na co popatrzeć - akurat na miły początek soboty.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Młody reprezentant Bay Area G-Eazy to jedna z większych sensacji minionego roku, a jego debiutancki album "These Things Happen" ukazał się nawet w polskiej dystrybucji nakładem Sony Music. Jeszcze w tym miesiącu pojawi się na naszych łamach zaległa recenzja krążka (#styczniowyremanent) a póki co łapcie najnowsze video, zrealizowane do nastrojowego "Downtown Love".