The Young O.G. Project

The Young O.G. Project

video
dodano: 2015-12-26 23:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rok temu w Święta dostaliśmy od Fabolousa świetny "The Young O.G. Project", który okazał się finalnie jednym z najlepszych albumów 2014 roku. Na jego rocznicę Loso wypuścił klip do "She Wildin" z Chrisem Brownem, dodając "cofamy się z powrotem do lat '90!". Sprawdźcie sami co przygotował duet.

video dnia
dodano: 2015-04-22 01:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Kolejny teledysk promujący świetne "The Young O.G. Project". Tym razem Loso zabiera nas "z powrotem do przyszłości" wspominając jak dawne zdarzenia miały wpływ na to, gdzie jest dziś. Klasa i kolejne potwierdzenie tego, że Fabolous to na obecny moment ścisła czołówka nowojorskiej sceny - a dla mnie samego prywatnie obecny numer 1 w NY.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-13 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Fabolous wypuszcza do sieci nowy klip promujący wydane w zeszłym roku "The Young O.G. Project" (recenzja). Tym razem wizualizacji doczekał się fan favourite, czyli klimatyczne "Ball Drop" z gościnnym udziałem Frencha Montany. Teledysk możecie obejrzeć w rozwinięciu. 

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Nie ukrywam, że jednym z elementów z którymi w ostatnich latach kojarzą mi się Święta jest nowa porcja muzyki od Fabolousa. Nowojorski raper niby widoczny w mainstreamie jest już od kilkunastu lat, ale za każdym razem gdy odpalam "Soul Tape'y" lub jego featuringi z ostatnich lat mam nieodparte wrażenie, że dopiero teraz osiągnął życiową formę. Liryczna błyskotliwość oferująca zarazem mocne i celne refleksje jak i serie świetnych wordplayów, umiejętność zbudowania kozackiego klimatu, do tego jak zawsze perfekcyjne flow i technika - Loso stał się jak dla mnie MC kompletnym, dlatego na jego kolejne sklepowe wydawnictwo wyczekuję bardzo niecierpliwie.

Po miliardzie zapowiedzi światełko w tunelu pojawiło się pod koniec roku, gdy Fab ogłosił wstąpienie w szeregi Roc Nation i ogłosił, że album jeszcze w tym roku. Docelowy projekt jednak wciąż przed nami, ale wydany jako "digital-only album" (czyli powiedzmy, że odpowiednik mixtape'u lub street albumu) "The Young O.G. Project" trafił do nas, a jakże, w Święta. Co oferuje?

kategorie:
dodano: 2014-12-16 13:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"The Young O.G. Project" pojawi się 25 grudnia i kontynuuje tym samym serię puszczania przez Loso nowej muzyki na święta. Wedle zapowiedzi brooklyńskiego rapera, płyta będzie mocno nawiązywała swoim klimatem do lat 90.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-15 16:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Fabolous udostępnia kolejny singiel z nadchodzącego krążka The Young O.G. Project, który otrzymamy jeszcze w tym roku. Po pierwszym singlu "Lituation", czas na kolejny numer - "Ball Drop", gdzie gościnnie pojawia się także French Montana. Przypominamy, że cały krążek trafi w nasze ręce już 25 grudnia, a wedle zapowiedzi brooklyńskiego rapera, płyta będzie mocno nawiązywała swoim klimatem do lat 90. Oprócz nowego numeru, Fabolous udostępnił także całą tracklistę płyty, którą znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-05 21:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy Wam o tym, że Fabolous wstąpił w szeregi Roc Nation a zapowiadane "The Young O.G. Project" trafi do nas jeszcze w tym roku. Jakby dobrych informacji było mało to mamy kolejną...

"The first single off "The Young O.G Project" #Lituation has been released by Fabolous and this is a hard-hitting 90s beat mixed with Fabolous serious punchline flow". Czy trzeba dodawać coś do tego opisu?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-02 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwie konkretne informacje związane z Fabolousem poszły dziś w świat. Jedna to podpisanie kontraktu z Roc Nation a powiązana z nią druga to data premiery wyczekiwanego materiału. "The Young O.G. Project" pojawi się 25 grudnia i kontynuuje tym samym serię puszczania przez Loso nowej muzyki na święta. Czekamy! Poniżej trailer albumu.