The R.E.D. Album

The R.E.D. Album

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-15 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)
Game to raper, którego można kochać albo nienawidzić. Jedni propsują go za przywrócenie zainteresowania zachodnim wybrzeżem, drudzy hejtują za bycie monotematycznym nudziarzem na mikrofonie.

Po trzech latach od niezbyt udanego "LAX" dostajemy w swoje ręce czwarty studyjny album gracza z Compton, wobec którego oczekiwania były bardzo wysokie... Czy Jayceon spełnił nadzieje fanów swoim "czerwonym albumem"?
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-05 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)
No i wreszcie jest. Po niezliczonych zapowiedziach, opóźnieniach, zmianach dat premiery, okładki, koncepcji na płytę, pisowni ksywki i tytułu... Do sklepów trafił czwarty solowy album w dorobku Game'a.

Czy efekt spełnia oczekiwania a "The R.E.D. Album" można stawiać na równi z trójką poprzedników?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-05 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 11)
Z jednej strony bardzo udane mixtape'y, z drugiej - żałosny diss na Jaya-Z i głupi powód jego powstania. Z jednej strony chwytliwy, pikantny i kontrowersyjny "Red Nation", z drugiej - słaby raczej, pozbawiony ognia "Pot Of Gold". Do tego doszły jeszcze twitterowe problemy z LAPD, nazywanie siebie mianem "bipolarnego misia" i umieszczenie Ras Kassa na liście najgorszych raperów w historii. Game raczej się ośmieszał, niż udanie promował swój album.

Jednak to w końcu Game, jedna z najważniejszych postaci hip-hopowego mainstreamu ostatnich kilku lat. Apetyty na jego nowy krążek były więc duże, oczekiwania jeszcze większe. Czy raper z Los Angeles potrafił im sprostać?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-06-27 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)
Długo oczekiwany i wielokrotnie przekładany "The R.E.D. Album" zbliża się wreszcie do premiery. Krążek trafi do nas w sierpniu a teraz poznaliśmy jego tracklistę.

Poza nią mamy też nowy singiel, "Pot Of Gold", który niedawno trafił do Sieci. Kto pojawi się gościnnie na czwartym albumie Game'a?