The Perceptionists

The Perceptionists

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-25 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

All the world wants is some dirty ass drums - nawija Mr. Lif w numerze, przenoszącym nas do początków hip-hopu, kiedy jedynymi elementami, których potrzebował MC, były mikrofon, DJ i porządne, mocne bębny. Drugi album The Perceptionists, "Resolution", trafi do sklepów już w najbliższy piątek, 28 lipca. Póki co łapcie boom-bapowe "Dirty Drumz", dostępne legalnie do ściągnięcia za darmo.

video
dodano: 2017-07-08 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy o powrocie The Perceptionists i zapowiedzianej płycie "Resolution". Teraz mamy dla was teledysk do głównego singla "Hose Down", w którym bostoński duet wychodzi na ulice i porównuje współczesne przypadki zabójstw cywilów przez policję do walki o prawa obywatelskie w latach 60. ubiegłego wieku.

kategorie:
dodano: 2017-07-03 12:23 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Mr. Lif i Akrobatik wracają po 12 latach z drugim albumem jako The Perceptionists.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-01 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Grupa, którą Chuck D z Public Enemy porównał do Milesa Davisa i Johna Coltrane'a, łączących siły, wraca po długiej nieobecności z nowym albumem! Jak zapowiada info prasowe, pierwszy od 12 lat pełnoprawny album The Perceptionists jest odzwierciedleniem zmagań i niemal śmiertelnych wydarzeń, które wstrząsnęły życiem obu artystów.

W ciągu tego czasu, Lif cudem przeżył wypadek, w którym jego tour bus zatrzymał się tuz nad 12-metrowym klifem, a Akrobatik przeszedł nagłe pęknięcie aorty i operację na otwartym sercu, która uratowała mu życie. Doświadczenia te sprawiły, że obaj panowie postanowili znów połączyć siły i uderzyć ze zdwojoną siłą.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-01-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Mr. Lif i Akrobatik to dwie legendy bostońskiej sceny, które zawsze stawiały na zaangażowany przekaz i żywo zainteresowane były tym, co dzieje się poza ich własnym podwórkiem.

Nie może więc dziwić, że teraz ponownie zjednoczyli siły, by wesprzeć mieszkańców Haiti.