The Foreign Exchange

The Foreign Exchange

kategorie:
dodano: 2018-03-31 22:32 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wyczekiwany od siedmiu lat i wydany znienacka drugi solowy album Phonte, znanego dobrze z dokonań w ramach Little Brother oraz The Foreign Exchange, to nie lada uczta dla fanów sympatycznego i niezmiernie inteligentnego MC/wokalisty. "No News Is Good News" to 10 utworów w stylu, do którego przyzwyczaił nas artysta i który chyba nigdy się nie znudzi. 

Tracklista:

video
dodano: 2014-10-27 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

The Foreign Exchange - Dreams Are Made For Two feat. Carlitta Durand

Phonte i Nicolay to duet, który nie ma w zwyczaju zawodzić. MC/wokalista, bez którego nie byłoby takiego Drake'a, jakiego znamy, i producent rodem z Holandii wciąż promują swój zeszłoroczny krążek "Love In Flying Colors". Teraz dostajemy klip do przedostatniego na płycie "Dreams Are Made For Two" z gościnnym udziałem Carlitty Durand. Miodzio.

kategorie: News, Premiery, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-26 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W całym tym zamieszaniu związanym z nową płytą Drake'a, dobrze by było, gdyby choć połowa osób krytykujących bądź wychwalających pod niebiosa artystę z Kanady zwróciła uwagę na najnowsze wydawnictwo nominowanego do Grammy duetu The Foreign Exchange "Love In Flying Colors".

Niezmiernie utalentowany producent Nicolay oraz Phonte (z grupy Little Brother) - raper i wokalista, od którego lwią część swojego stylu zaczerpnął właśnie Drake - 2 dni temu wydali swój piąty album, do którego sprawdzenia gorąco was namawiam. W rozwinięciu tracklista, a także wspaniały teledysk, promujący płytę, nakręcony do numeru "Call It Home".

kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, Jazz, News, Soul
dodano: 2011-11-17 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
Fanom muzyki granej na "żywych" instrumentach chyba nie trzeba przedstawiać postaci Nicolay'a. Mamy przyjemność przedstawić Wam właśnie najnowsze wydawnictwo autorstwa tego pochodzącego z Holandii producenta.

"Shibuya Session" to materiał, który został nagrany przez zarówno Nicolay'a jak i jazzowe trio o nazwie The Hot At Nights.