The Documentary 2

The Documentary 2

video
dodano: 2016-08-03 21:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kalifornijski konkurs Popkillera! Do wygrania wyjątkowy pakiet...

Razem z relacjami z naszej kalifornijskiej wyprawy odpalamy specjalny konkurs, w którym do wygrania będzie pakiet zawierający:
- "The Documentary 2" The Game'a z autografem!
- Oryginalny t-shirt The Game'a od BWSPoland
- buty Reebok Classic (których ambasadorem jest Kendrick Lamar) od Reebok Polska
- bon na 200 zł do wydania w California Skateshop

Trafi on do tego, kto jako pierwszy odpowie poprawnie na pytania załączone do wszystkich części relacji (w przypadku gdy nikt nie dałby rady odpowiedzieć na komplet wygra osoba z największą ilością trafień) - a pierwsza część już jutro!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-23 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Po "Do It To Ya" przyszedł czas na kolejny kawałek, który znajdzie się na wersji deluxe zeszłorocznej płyty Game'a "The Documentary 2". Tym razem zamiast powolnego, nastrojowego bitu z pobudzającym wyobraźnie refrenem mamy tu doczyniena z... pianinem bez perkusji. Całość brzmi naprawdę dobrze.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-25 23:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W Sieci ukazał się nowy utwór z The Documentary 2 z gościnnym udziałem Skrillexa. Ku zaskoczeniu nie jest to kolejna zmiana tracklisty czy może wersja deluxe tylko utwór z... drugiego dysku "The Documentary 2" bowiem jak ogłosił The Game jego nowy album będzie dwupłytowy! I doczeka się też podwójnej premiery...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-22 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Po kilku obsuwach możemy w końcu zacząć przygotowywać się na oficjalną premierę długo oczekiwanego follow-up'u "The Documentary". Sequel mainstream'owego debiutu Game'a wjedzie na sklepowe półki 9 października a my poznaliśmy właśnie finalną tracklistę oraz cover najnowszego albumu "Gracza".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-16 22:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Wygląda na to, że przekładane od dłuższego czasu "The Documentary 2" w końcu ujrzy światło dzienne. W weekend w Los Angeles miał miejsce plan klipu do pierwszego singla sequelu klasycznego albumu The Game'a. Tym singlem będzie "100" z gościnnym udziałem Drake'a. Wyprodukowany został przez Cardo i Johnny'ego Juliano. Teledysk kręcony był w Compton, a według obserwatorów ma być on zrealizowany w podobnej konwencji co "Put You On The Game". Czekacie na kooperację Game'a z Drake'iem? W rozwinięciu możecie zobaczyć zdjęcia z planu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-29 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

30 czerwca wydaje się mocno wątpliwym terminem na premierę "The Documentary 2", ale według planów wytwórni i samego rapera krążek według planów wciąż ma się ukazać nie później niż pod koniec tegorocznego lata. Na krążku mają się pojawić m.in. Keyshia Cole, Kanye West, Meek Mill, Lil Wayne, Drake, Trey Songz oraz produkce Dr. Dre!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-21 13:00 przez: Anonim (komentarze: 15)

Wielkimi krokami zbliża się nowy album The Game'a, który jest kontynuacją klasycznego już "The Documentary", które ujrzało światło dzienne dekadę temu. Premiera drugiej części zapowiedziana jest na 30 czerwca czyli w urodziny jego najstarszego syna - Harlema.

Wczoraj przez wytwórnię Blood Money Ent. został zaprezentowany dokument, na którym widnieje lista utworów, gości oraz producentów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-18 22:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Dokładnie dekadę temu - 18 stycznia 2005 roku ukazał się mainstreamowy debiut Game'a, "The Documentary". Wydany przez Aftermath/G-Unit/Interscope album okazał się wielkim komercyjnym hitem, sprzedając się w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy na świecie i utorował drogę do sukcesu młodego mc z Compton, który odtąd stał się jednym z najpopularniejszych raperów obecnej generacji.