Teoria Równoległych Wszechświatów

Teoria Równoległych Wszechświatów

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-29 13:30 przez: Asfalt Records (komentarze: 6)

Wywiad: Lil' Tamburine vs Medium

Szczera rozmowa o nadchodzącym albumie "Graal" 2CD (goście, produkcje), koncertach promujących płytę i innych sprawach. Realizacja: Tytus i Bidi coś kręci dla Asfalt TV. Okładka "Graal": Sewer X. Preorder albumu: http://www.asfaltshop.pl/medium-graal-1077-p-1129.html

video
dodano: 2012-07-31 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)
W drugiej części wywiadu dla Asfalt TV Medium zdradza m.in. tytuł swojej nadchodzącej płyty oraz wiele innych, ciekawych rzeczy. Polecamy.
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-01-18 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 21)
O ile postać Mediuma trzeba było przybliżać jeszcze kilka lat temu, to teraz jest to kompletnie zbędne. I cholernie mnie to cieszy. Po pierwsze dlatego, że chyba żaden recenzent nie lubi pisać suchych informacji o artyście i woli od razu przejść do samej zawartości krążka. Po drugie to oznacza, że Medium już troszkę namieszał w polskim podziemiu, a jego muzyka powoli dociera do coraz większego grona słuchaczy, co przekłada się bezpośrednio na popularność artysty.

Jednak jak doskonale wiemy, zasięg i popularność to nie wszystko, bo za tym musi stać jeszcze porządny kawał dobrej muzyki poparty dużym talentem. I w tym przypadku tak jest.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-10-14 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)


Kolejny z naszych Młodych Wilków wychodzi na legalny front! "Pierwszy od 10 lat debiut rapera i producenta w Asfalt Records" - jak mówi sam label.

W sobotę 15 października o godzinie 15.00 premiera pierwszego klipu Medium "Nieznane". W tym samym czasie na www.asfaltshop.pl wystartuje preorder albumu. Premiera płyty i drugiego singla/video 15 listopada. Czego można spodziewać się po "Teorii Równoległych Wszechświatów"?