Świnia/Fawola

Świnia/Fawola

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-17 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Lubię produkcje pokroju "Demo EP", autorstwa bohaterów poniższej recenzji - Świni i Fawoli. Dlaczego? Dlatego, że nagrywane są zazwyczaj na kipiącej mocno zajawce, zarówno od strony rapera, jak i producenta (choć ten drugi z nich dał się już poznać szerzej słuchaczom produkując ostatnio "Chi" Eldoki). Ponadto towarzyszą jej mniejsze oczekiwania, aniżeli w przypadku płyty rozpoznawalnego artysty ze sceny. Co jednocześnie nie oznacza, że nie warto lub nie trzeba jej sprawdzić. Wręcz przeciwnie, "Demo EP" jest materiałem obok którego nie można przejść obojętnie, ponieważ przedstawia nam dwóch gości, którzy współgrają ze sobą w sposób niesamowity i przede wszystkim robią to stylowo.

dodano: 2014-10-01 20:35 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Zapraszam do odsłuchania płyty duetu Świnia/Fawola pt. „Demo EP”, która ma swoją premierę właśnie dziś - 1 października 2014 roku. Kolejne wydawnictwo 3/4 UDGS Label to ciekawe połączenie dwóch muzycznych indywidualności. Świetne, przemyślane teksty Świni, położone na zróżnicowane produkcje Fawoli nie pozwalają przejść obok tego duetu obojętnie. Niespotykana ekspresja oraz ogromne pokłady emocji w nawijce Świni to cechy, które zdecydowanie wyróżniają młodego rapera. Odsłuch, link do pobrania i zamówienia fizycznego wydania znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-09-26 17:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zapraszam do odsłuchania drugiego singla pt. „Spojrzenia” od duetu Świnia/Fawola. Gościnnie w kawałku udzielili się: Dj Simple, Konrad Gucwa oraz Iza Matyaszek. Utwór zapowiada wspólną płytę duetu pt. „Demo EP”, która będzie miała swoją premierę już 1 października 2014 roku. Za grafikę do singla odpowiada Przemysław Matląg. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2014-09-20 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zapraszam do odsłuchania pierwszego singla pt. „PółNaPół” od duetu Świnia/Fawola. Gościnnie w kawałku udzielił się Dj Gugatch. Utwór zapowiada wspólną płytę duetu pt. „Demo EP”, która będzie miała swoją premierę już 1 października 2014 roku. Kolejne wydawnictwo 3/4 UDGS Label to ciekawe połączenie dwóch muzycznych indywidualności. Świetne, przemyślane teksty Świni, położone na zróżnicowane produkcje Fawoli (odpowiedzialnego za produkcję ostatniej płyty Eldo pt. "Chi") nie pozwalają przejść obok tego duetu obojętnie. Niespotykana ekspresja oraz ogromne pokłady emocji w nawijce Świni to cechy, które zdecydowanie wyróżniają młodego rapera. Singiel i link do preorderu znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-05 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Świnia/Fawola - Zapowiedź 'Demo EP'

Zapraszam do obejrzenia zapowiedzi płyty duetu Świnia/Fawola. Video zapowiada wspólną płytę duetu pt. „Demo EP”, która będzie miała swoją premierę 1 października 2014 roku. Za montaż zapowiedzi odpowiada: Paweł Baranowski. Kolejne wydawnictwo 3/4 UDGS Label to ciekawe połączenie dwóch muzycznych indywidualności. Świetne, przemyślane teksty Świni, położone na zróżnicowane produkcje Fawoli nie pozwalają przejść obok tego duetu obojętnie. Niespotykana ekspresja oraz ogromne pokłady emocji w nawijce Świni to cechy, które zdecydowanie wyróżniają młodego rapera.