Stro Elliot

Stro Elliot

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-26 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

"5 Sparrows 4 2 Cents" to album, który sprawił, że o zespole The Procussions będzie się pamiętać długo. Potem swoje dołożył jeszcze Mr J. Medeiros, który solową działalnością kontynuował brzmienie grupy. W lato ma się ukazać nowy, pełny krążek Procussions, a jako aperitiff dostaliśmy darmową epkę. Pięć kawałków, które znajdziecie w rozwinięciu przypomni wam jak świetnie brzmi muzyka duetu z Colorado. Już pierwszy numer wyraźnie pokazuje, że Stro nadal wie doskonale jak korzystać z rytmu w celu przeciągnięcia fana na swoją stronę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-12 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

The Procussions to pochodzący z Kalifornii duet, w którego skład wchodzą znany też z twórczości solowej Mr. J. Medeiros i Stro Elliot. Na koncie mają dwa albumy "As The Sharpens Iron" i wydane nakładem Rawkus "5 Sparrows for 2 Cents", nagrane jeszcze z trzecim członkiem Rezem, który opuścił grupę w 2006 roku.

Z okazji wznowienia działalności muzycznej (po 7 latach przerwy) w zeszłym roku oraz trwających prac nad nowym krążkiem długogrającym, Mr. J. Medeiros i Stro Elliot postanowili przypomnieć o sobie i swoich dokonaniach darmowym projektem "Up Till Now". Jest to swoisty zbiór 20 najlepszych utworów spod szyldu The Procussions, pochodzących z lat 1999-2012. Gościnnie usłyszymy tu m.in. takich artystów jak Talib Kweli, Shad, 20Syl, Hocus Pocus czy ekipę Strange Fruit Project.