Stro

Stro

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-03-01 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Rok 2020 tylko potwierdza, że jesteśmy świadkami niesamowicie intensywnego tempa wydawniczego na całym świecie. Mimo, że to dopiero dwa miesiące, już teraz doliczyłem się ponad pięćdziesięciu istotnych premier zagranicznych! Ten tydzień to kolejne mocne uderzenie.

kategorie:
dodano: 2020-02-28 20:40 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pochodzący z Brooklynu Stro powraca ze swoim najnowszym solowym albumem. "Back on Saratoga" to dziesięć nowych produkcji, gdzie jedynym gościem jest partner z wytwórni - Dave East.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-26 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

"5 Sparrows 4 2 Cents" to album, który sprawił, że o zespole The Procussions będzie się pamiętać długo. Potem swoje dołożył jeszcze Mr J. Medeiros, który solową działalnością kontynuował brzmienie grupy. W lato ma się ukazać nowy, pełny krążek Procussions, a jako aperitiff dostaliśmy darmową epkę. Pięć kawałków, które znajdziecie w rozwinięciu przypomni wam jak świetnie brzmi muzyka duetu z Colorado. Już pierwszy numer wyraźnie pokazuje, że Stro nadal wie doskonale jak korzystać z rytmu w celu przeciągnięcia fana na swoją stronę.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-07-26 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)


Tym którzy słyszeli kapitalne "5 Sparrows For 2 Cents" czy "Of Gods And Girls" Mr. J'a nie muszę przedstawiać. Tym razem ze swoim kompanem z Procussions - Stro postanowił on oddać hołd swojemu miastu - Colorado Springs. Numer daje radę, natomiast irytuje to jak zupełnie nie wykorzystano potencjału sprzętu w klipie. Ciągłe ujęcia rapującej twarzy Medeirosa mogą zanudzić na śmierć.