Mr. J. Medeiros

Mr. J. Medeiros

video
dodano: 2017-10-29 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Rewelacja tegorocznego Kempu, projekt członków Hocus Pocus i Procussions atakuje nowym klipem! Track "Muggsy Bogues" promuje krążek "Facing Giants".

Weteran francuskiej sceny 20syl wysmażył niesamowicie bujający bit, a Mr. J. Medeiros, raper z Los Angeles, serwuje świetne linijki i niebanalne flow.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-12 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

The Procussions to pochodzący z Kalifornii duet, w którego skład wchodzą znany też z twórczości solowej Mr. J. Medeiros i Stro Elliot. Na koncie mają dwa albumy "As The Sharpens Iron" i wydane nakładem Rawkus "5 Sparrows for 2 Cents", nagrane jeszcze z trzecim członkiem Rezem, który opuścił grupę w 2006 roku.

Z okazji wznowienia działalności muzycznej (po 7 latach przerwy) w zeszłym roku oraz trwających prac nad nowym krążkiem długogrającym, Mr. J. Medeiros i Stro Elliot postanowili przypomnieć o sobie i swoich dokonaniach darmowym projektem "Up Till Now". Jest to swoisty zbiór 20 najlepszych utworów spod szyldu The Procussions, pochodzących z lat 1999-2012. Gościnnie usłyszymy tu m.in. takich artystów jak Talib Kweli, Shad, 20Syl, Hocus Pocus czy ekipę Strange Fruit Project.

dodano: 2011-07-01 15:00 przez: gawi (komentarze: 2)
Pewnie część z Was pamięta dobrze zapowiadający się zespół The Procussions, niestety już nieistniejący, w skład którego wchodził Stro The 89th Key, Rez i prezentowany przeze mnie Mr J Medeiros, a właściwie Jason Medeiros.

Właśnie ukazało się jego 4 solowe wydawnictwo, album "Saudade", wydany samodzielnie przez rapera i z pomocą fanów (dzięki preorderom z indiegogo) 14 czerwca. Jeśli jesteście fanami zaangażowanego rapu, to krążek powinien wam się spodobać