Stitches

Stitches

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-24 13:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Krzykliwy i kontrowersyjny wizerunek to na pewno rzecz, która łączy Popka i Stitchesa - obaj raperzy mieli już okazję współpracować w przeszłości a teraz gdy spotkali się w Stanach to siedli wspólnie do intensywnej pracy. I z kolejnego numeru zrobił się cały projekt!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-16 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj pisaliśmy o tym, że dwukrotnie znokautowany Stitches nie ustaje i wciąż dąży do konfrontacji z The Game'em - wyzwał go bowiem do walki w ringu i sam podpisał już kontrakt. Game postanowił ustosunkować się do wyzwania... i podać własne zasady!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-15 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Ciąg dalszy niecodziennego beefu Game'a ze Stitchesem. Kontrowersyjny MC z AK47 wytatuowanym na twarzy najpierw długo atakował Game'a za pośrednictwem Instagrama, potem został znokautowany przez jego managera, a ostatnio wypuścił diss, po czym został pobity przez... własnych znajomych. Jednak Stitches nie rezygnuje i wyzywa autora "The Documentary" na starcie 1 na 1!

kategorie: News
dodano: 2015-12-12 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy wam o tym, że Stitches został znokautowany przez menedżera The Game'a przed klubem Miami. Zaraz po tym zdarzeniu Stitches został dodatkowo aresztowany przez policję. Cała ta sytuacja pomiędzy dwoma raperami szybko z konfrontacji czysto internetowej przerodziła się w prawdziwą jatkę. Dwa dni po przyjęciu ciosu od Wacka 100 Stitches został poturbowany przez... swoją ekipę. Chwilę po tym wydał diss na The Game'a pt "Don't Fear Death", który pozostał przy instagramowych pogróżkach. Teraz dodatkowo do internetu przedostał się filmik z tego, jak raper z Miami zostaje zaatakowany przez swoich kolesi, rzekomo opłaconych przez Game'a. Wszystko to możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2015-12-05 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

Kilka miesięcy temu The Game wdał się w instagramowy "konflikt" z kontrowersyjnym prowokatorem o ksywce Stitches. Obydwaj panowie grozili sobie wzajemnie za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego. Teraz wychodzi na to, że "beef" pomiędzy Game'em, a raperem z Miami dobiegł końca i to za sprawą celnego ciosu menedżera autora "The Documentary 2"...

dodano: 2015-09-14 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Tyga wydaje się być ostatnio wyjątkowo łatwym celem do zaczepek. Po aferze, której głównym motywem był jego rzekomy romans z transwestytą, notorycznym odwoływaniu koncertów w Europie, sprzedaży albumu na poziomie zaledwie 2 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu oraz związku z 9 lat młodszą, ledwie 18-letnią Kylie Jenner, teraz przyszedł czas na kolejny cios. Raper Stitches, który opiera swoją dotychczasową karierę na kontrowersjach i mocnych tekstach, nagrał diss na Tygę o tytule "Kyga She's a Liar". Reprezentant Miami twierdzi w utworze między innymi, że uprawiał seks z Kylie Jenner w czasie, gdy ta była już w związku z autorem "The Gold Album". "Kyga She's A Liar" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

Tagi: