Soul Professa

Soul Professa

video
dodano: 2013-01-23 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Major Distribution (Explicit)

Dlaczego: Pozornie nic wielkiego. Bit Soul Professa jakiś taki niby oczywisty, refren jest wielkim follow-upem i masz wrażenie, że słyszałeś go już wiele razy, a na klipie ujęcią ekipy fifciaka mieszają się z tańczącą laseczką i relaksującym się z batem Snoopem... Problem w tym, że 50 Cent po powrocie do Aftermath przypomniał sobie jak się robi hity. Spróbujcie po dwóch przesłuchaniach wybić sobie ten refren z głowy. Powodzenia. Zresztą sam fakt niecodziennego spotkania Curtisa ze Snoopem (nie Lionem) i Jeezym jest wystarczającym uzasadnieniem tego, że to Video Dnia. No i naprawdę się wkręca! "Street King Immortal" ma być na rynku w pierwszej połowie tego roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2011-03-25 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Kiedy pierwszy raz w "Co Cię Boli" Peji usłyszałem follow up do Cali Agents zastanawiałem się ilu ze słuchaczy będzie wiedziało o co chodzi w tym "zapierdolę ci gonga jak planetejżia z rasko". Autorzy najlepiej chyba kojarzonego "How The West Was One" z 2000 roku mieli w swojej karierze słabsze albumy, ale zawsze potrafili zaskoczyć choćby jednym numerem, który wbijał w ziemię. Dla przykładu - na ostatniej, moim zdaniem bardzo rozczarowującej płycie Rasco z DJ'em Wichem znalazło się kapitalne "Grizzly".

Chciałbym cofnąć się pięć lat wstecz, czyli do premiery wspólnego albumu kalifornijczyków zatytułowanego "Fire & Ice". Choć do całości niespecjalnie chce mi się wracać, znajduje się tam jeden numer, który bez wątpienia zasługuje na wzmożoną uwagę.