Sistars

Sistars

dodano: 2013-11-11 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Jeśli myślicie, że koncertowo widzieliście już wszystko, jesteście w błędzie. Jeśli myślicie, że każdy występ na żywo musi zawierać nieodłączne hasło "Make some noise", jesteście w błędzie. Sobotnie show filadelfijskiego wokalisty Bilala to coś, co zdarza się, przy znalezieniu 4-listnej koniczyny, raz na kilka lat. Ja sam uczestniczyłem na przestrzeni lat w niezliczonej ilości koncertów, jednak czegoś takiego – czegoś takiego! - jeszcze nie widziałem.

kategorie: Jazz, Koncerty, R&B
dodano: 2013-06-18 19:00 przez: Damian Noga (komentarze: 0)

Jazz & Hip Hop, to wyjątkowy projekt koncertowy gromadzący na jednej scenie wybitnych przedstawicieli dwóch, tylko na pozór odległych od siebie gatunków. W ramach Europejskiego Stadionu Kultury wchodzącego w skład projektu Wschód Kultury, łączącego kulturalną współpracę Białegostoku, Lublina i Rzeszowa zaprosiliśmy do wspólnego koncertu takie persony jak: Dean Brown – 4 krotny laureat Grammy, współpraca m.in. z: Eric Clapton, Joe Zawinul, Marcus Miller), Natalia i Paulina Przybysz, Bernard Maseli, Dj Eprom, Ten Typ Mes, NumerRaz, Tomasz Nowak, Eskaubei i  zespół koncertowy w składzie: Zbigniew Jakubek, Robert Cichy, Jan Młynarski, Michał Grott.  

dodano: 2011-02-20 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)


Numer Raz & DJ Zero ft. Sistars "Chwila" (2004)

Dlaczego: Chilloutowy hymn członka WFD jest czymś co można pokazywać ludziom, żeby zaprezentować jego luzacki, kojący pośród spiętych bufonów styl. Zerówka jest genialny, Numer jest naturalny, Sistars śpiewają fantastycznie, a ten numer zawsze wywołuje dobre emocje. Można go puszczać w kółko.