Rich Chigga

Rich Chigga

dodano: 2018-01-27 12:07 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Wielkimi krokami zbliża się Wasz ulubiony festival! Z tego powodu pora na trzeci line up update. Dlatego rozsiądźcie się wygodnie, bo ujawniamy w nim same gorące ksywki. I pamiętajcie: biletów jest coraz mniej, a ich pula jest limitowana! Poinformujcie swoich spóźnialskich kolegów, zbierzcie swoje drobne i nie zwlekajcie, jeżeli chcecie pojawić się na 21. edycji splasha!. Wszystko wskazuje na to, że będziemy wyprzedani za 1 do 2 tygodni.

kategorie:
dodano: 2018-01-02 20:36 przez: Dawid Majcher (komentarze: 1)

Pierwszy legalny materiał internetowaj sensacji ostatnich lat już na horyzoncie. Możliwe, że wielu będzie się zastanawiać kim w ogóle jest Brian Imanuel, ale pewnie już większość osób kojarzy imię Rich Chigga. Premiera "Amen" już 2 lutego. Album zostanie wydany nakładem labelu 88rising.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2018-01-02 16:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Pochodzący z Indonezjii internetowy fenomen ostatnich lat, Rich Chigga zapowiada swój pierwszy legalny materiał i porzuca swój pseudonim artystyczny zastępując go swym prawdziwym imieniem - Brian. Od wypuszczenia numeru 'Dat Stick' w 2016, Brian Imanuel stał sie jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów pochodzących z Azji. Numer doczekał sie nawet remiksu, w którym pojawili się Ghostface Killah oraz Pouya.

dodano: 2017-11-16 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Z początku Rich Chigga traktowany był w świecie hip-hopu jako ciekawostka i raczej powód do kręcenia beki. Jego aparycja w połączeniu z głosem oraz treścią wydawały się być komicznym połączeniem, ale nie przeszkodziło to zdobyć jego "Dat Stick" ponad 70 milionów wyświetleń. Na uwadzę trzeba też mieć, że za warstwę producencką w większości swoich utworów odpowiedzialny jest sam Chigga, a ona od początku jego kariery jest na bardzo wysokim poziomie. Teraz przyszedł czas na duże collabo - młody raper połączył siły z 21 Savage w bujającym utworze "Crisis".

video dnia
dodano: 2016-12-01 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Rich Chigga zagościł już na naszej stronie przy okazji pokręconego klipu do remixu "Dat $tick", w którym wspierali go również Ghostface Killah i Pouya. Tym razem młody Indonezyjczyk prezentuje teledysk do utworu "Who That Be" - mniej szalony niż poprzedni, ale wciąż przykuwający uwagę. Szczeniak głaskany przez Chiggę na kanapie? Jest. Wyścigowa fura? Bardzo proszę. Autorem bitu jest Sihk.

Tagi:
video
dodano: 2016-10-16 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Rich Chigga, szesnastolatek z Indonezji, szturmem wtargnął na rapową scenę w lutym tego roku, publikując klip do "Dat $tick". Kawałek rozprzestrzenił się w internecie jak wirus i obecnie ma ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube. Pozytywne reakcje raperów takiego kalibru jak Ghostface Killah, Tory Lanez czy Flatbush Zombies pokazują potencjał, jaki ma w sobie młody Azjata. Jak się okazuje, GFK deklarując dogranie się do remixu hitu wcale sobie nie żartował, a "Dat $tick Remix" z gościnnym udziałem członka Wu-Tang Clanu stał się faktem. Oprócz Chiggi i Ghostface'a swoje wersy w numerze prezentuje pochodzący z Miami Pouya.