Rich Chigga porzuca ksywkę i zapowiada album

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2018-01-02 16:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Pochodzący z Indonezjii internetowy fenomen ostatnich lat, Rich Chigga zapowiada swój pierwszy legalny materiał i porzuca swój pseudonim artystyczny zastępując go swym prawdziwym imieniem - Brian. Od wypuszczenia numeru 'Dat Stick' w 2016, Brian Imanuel stał sie jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów pochodzących z Azji. Numer doczekał sie nawet remiksu, w którym pojawili się Ghostface Killah oraz Pouya.

Chigga tłumaczy tą zmianę poważniejszym podejściem do muzyki oraz tym, że chce być bezpośrednio kojarzony ze swoją twórczością. Pojawiały się też zarzuty, że jego dotychczasowa ksywka może być źle odbierana przez świat Hip Hopu, lecz jak podkreślił Brian w rozmowie z magazynem XXL "Nie uważam, że ma to aż takie znaczenie, ale rozumiem jeśli ktoś może poczuć się urażony. Zdecydowanie nie robię sobie jaj z hip-hopu".

Teraz już jako Brian raper zapowiada swój oficjalny debiut pod tytułem "Amen", który ma wyjść 2 lutego bieżącego roku. Album ukaże się nakładem labelu 88rising. 1 stycznia pojawił się również trzeci singiel pt. "See Me" promujący nadchodzące wydawnictwo.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>