Raphael Saadiq

Raphael Saadiq

video
kategorie: USA, Audio, News, R&B, Soul, Video
dodano: 2019-09-06 10:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Fani soulu, radujcie się! Po ośmiu latach od wydania "Stone Rollin'" doczekaliśmy się piątego solowego albumu Raphaela Saadiqa. Wokalista, muzyk, producent i multiinstrumentalista rodem z Oakland w Kalifornii i motor napędowy grup Tony! Toni! Toné! oraz Lucy Pearl pod koniec sierpnia wydał swój najbardziej osobisty do tej pory album, dedykowany zmarłemu bratu krążek "Jimmy Lee".

Gościnnie na płycie pojawił się m.in. sam Kendrick Lamar. Szczegóły, pierwszy teledysk oraz krótki dokument o "Jimmy Lee" w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-12 20:21 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Big K.R.I.T. - Soul Food (Explicit) ft. Raphael Saadiq

Najbardziej nostalgiczny, wspominkowy numer na drugim legalnym albumie Big K.R.I.T.'a, szóstkowym "Cadillactica", pełen staroszkolnego soulu track "Soul Food" doczekał się wreszcie klipu. Idealnie podkreślający przesłanie tekstu obraz przenosi nas do lat dzieciństwa artysty, kiedy to Lil' K.R.I.T. wcinał babcine soul food, bawił się godzinami na podwórku z przyjaciółmi w rodzinnym Meridian w stanie Mississippi i nie miał żadnych zmartwień... What happened to the soul food?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Soul
dodano: 2014-10-28 19:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Nadchodzący album Cadillactica od Big K.R.I.T.'a coraz bliżej - premiera już 11 listopada, nakładem wytwórni Def Jam Records. Po ukazaniu się tracklisty, jednym z mocno oczekiwanych numerów został "Soul Food", gdzie gościnnie pojawia się amerykański wokalista i producent Raphael Saadiq. Dziś utwór jest już dostępny do odsłuchu i jest to trzeci udostępniony numer z płyty, zaraz po "Pay Attention" nagranym z Rico Love i tytułowym "Cadillactica". Sprawdzajcie jak brzmi połączenie lirycznych umiejętności K.R.I.T.'a wraz z soulowym refrenem od Raphaela!

kategorie: News, Pop, Rock, Soul
dodano: 2010-07-03 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Jak można nie kochać muzyki za takie niespodzianki jak ta? Do dziś ubolewam nad tym, że fantastyczna supergrupa Lucy Pearl zakończyła swoją działalność po pierwszym albumie, ale wygląda na to, że mamy do czynienia z jednym z ciekawszych projektów kolaboracji od ich debiutu, czyli od początku dekady.

Jak podają media nawiązała się współpraca pomiędzy jednym z członków Lucy Pearl - Raphaelem Saadiq'iem, a Amy Winehouse i genialnym członkiem The Roots - ?uestlovem. I weź się nie jaraj...