prepolon

prepolon

kategorie:
dodano: 2018-01-06 00:24 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“prePolon” to trzy kawałki przygotowane przez Białasa i Lanka, które mają za zadanie zaostrzyć apetyt przed nadejściem dania głównego – wspólnej płyty duetu, zatytułowanej “Polon”. Może i skromy w objętości, ale za to bogaty w pełen wachlarz smaków, którymi najecie się do syta 15 września 2017, kiedy album trafi na półki sklepów w całym kraju. Od wrzeszczanych bangerów, które przejmują kontrolę nad wszystkimi kończynami słuchacza, przez charakterystyczne dla Białasa wymierzone w punkt punchlin'y, po osobiste i boleśnie szczere linijki artysty, który “wszystko przeżywa dwa razy bardziej”. Chemia między autorami “Polonu” działa wzorowo, a “prePolon” uświadamia jak bardzo jest na co czekać – “Jak Skepta”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-06-30 13:00 przez: SB Maffija (komentarze: 0)

Zanim wjedzie długo oczekiwane główne danie, prezentujemy aperitiff. "prePOLON" to trzy kawałki przygotowane przez BIAŁASA i LANKA, które mają za zadanie zaostrzyć Wasz apetyt przed nadejściem dania głównego - wspólnej płyty duetu zatytułowanej "POLON". Może i skromny w obejętości, ale za to bogaty w pełen wachlarz smaków, którymi najecie się do syta 15 września 2017, kiedy album trafi na półki sklepów w całym kraju.

kategorie:
dodano: 2017-06-28 15:53 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Od kilku dni na profilach artystów związanych z wytwórnią SB Maffija obserwujemy odliczanie. Dołączyli się już do niego m.in. Bedoes, Białas, Lanek, Wiatr i White 2115. Wszyscy na swoich profilach zajawiają datę 30.06.2017, godzinę 00:01 oraz tajemniczy hashtag - #prepolon. Jaki projekt zapowiadają członkowie Maffiji?